(fotografie ze sezony 2023/2024)
FC HRADEC KRÁLOVÉ - MLÁDEŽ, Z.S. U11
Horní řada zleva: Václav Kural, Martin Joel Šebestík, Nikolas Šulc, Patrik Dvořák, Matyáš Zdráhal, Štěpán Burda, Adam Zvolánek, Eduard Švéda, Barbora Tomášková, Ondřej Růžička
Dolní řada zleva: Šimon Matějka, Matěj Zeman, Štěpán Zvolánek, Lukáš Kruml (trenér), Jakub Kocour (trenér), Jakub Semerák (trenér), Nicolas Karanský, Samuel Mařas, Matyáš Kašperek
REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2024/2025
hlavní trenér:
JAKUB KOCOUR
tel: +420 601 321 831
email: kocour38@gmail.com
asistent trenéra:
LUKÁŠ KRUML
tel: +420 725 757 313
email: luky.kruml@seznam.cz
asistent trenéra:
JAKUB SEMERÁK
tel: +420 720 037 026
email: kubisemi@seznam.cz
DŮLEŽITÉ INFORMACE
Tréninkové tričko: Lichý týden - Černé
Sudý týden - Bílé
Tréninky v podzimním období (srpen - říjen): Po, St, Čt - Háječek 17:00 - 18:40
Adresa areálu Háječek: Holečkova 960/7, 500 03 Hradec Králové
Začátek sezóny 2024/2025 (U11): St 7.8.2024
Schůze realizačního týmu s rodiči: Po 12.8.2024 cca 18:30
Soustředění U11: 19.8. - 23.8.2024 - Starý Mlýn u Byšic
TÝDENNÍ PLÁN 5.8.2024 - 11.8.2024
Tréninkové triko: Bílé
Po VOLNO
Út VOLNO
St TJ: Háječek 17:00 - 18:40
Čt TJ: Háječek 17:00 - 18:40
Pá PU Náchod
So VOLNO
Ne VOLNO
TÝDENNÍ PLÁN 12.8.2024 - 18.8.2024
Tréninkové triko: Černé
Po TJ: Háječek 17:00 - 18:40 + schůze realizačního týmu s rodiči cca 18:30
Út VOLNO
St TJ: Háječek 17:00 - 18:40
Čt TJ: Háječek 17:00 - 18:40
Pá PU Náchod
So VOLNO
Ne VOLNO
TÝDENNÍ PLÁN 19.8.2024 - 25.8.2024
Po SOUSTŘEDĚNÍ, Starý Mlýn u Byšic
Út SOUSTŘEDĚNÍ, Starý Mlýn u Byšic
St SOUSTŘEDĚNÍ, Starý Mlýn u Byšic
Čt SOUSTŘEDĚNÍ, Starý Mlýn u Byšic
Pá SOUSTŘEDĚNÍ, Starý Mlýn u Byšic
So VOLNO
Ne VOLNO
FOTOGALERIE
https://fchk2014.rajce.idnes.cz/
PLÁNOVANÉ AKCE
PÁ 9.8.2024 - PU FK Náchod
SO 24.8.2024 - OPOČNO CUP
SO 31.8.2024 - Triangl Pardubice (soupeři: FK Pardubice, SK Sigma Olomouc)
SO 31.8.2024 - Nástup s A-týmem (soupeř: AC Sparta Praha)
SO 7.9.2024 - Kvarteto Háječek (soupeři: FK Pardubice, FK Náchod, FC Tempo Praha)
NE 15.9.2024 - Kvarteto Tempo Praha (soupeři: FC Tempo Praha, FK Viktoria Plzeň, CU Bohemians Praha)
NE 22.9.2024 - Triangl Pardubice (soupeři: FK Pardubice, FK Mladá Boleslav)
SO 28.9.2024 - Kvarteto Háječek (soupeři: FC Slovan Liberec, FK Náchod, FK Meteor Praha)
SO 5.10.2024 - Triangl Háječek (soupeři: FC Zbrojovka Brno, FC Baník Ostrava)
SO 19.10.2024 - Triangl Háječek (soupeři: FK Pardubice, FK Mladá Boleslav)
NE 27.10.2024 - Kvarteto Pardubice (soupeři: FK Pardubice, FK Meteor Praha, FA Praha)
SO 2.11.2024 - Triangl Olomouc (soupeři: SK Sigma Olomouc, ?)
SO 23.11.2024 - Triangl Mladá Boleslav (soupeři: FK Mladá Boleslav, FK Pardubice)
.