Vyrovnaný zápas rozhodli domácí pro sebe opět v samém závěru

23. 9. 2014   |   Redakce
Celých osmdesát minut vydržela hradecká juniorka v zápase s notně posílenou mladou zálohou Příbrami, za kterou nastoupilo hned šest hráčů z kádru trenéra Tobiáše. A byli to Votroci, kteří především v první půli udávali tón hry. Byli jistí v obranné činnosti a především dominovali v přechodové fázi. Škoda jen, že ve finále jim chyběla přesnost v zakončení.

Po hodině hry se v největší šanci ocitl Vágner, když centr Davida Drozda špičkou kopačky usměrnil jen vedle levé tyče Krbečkovy svatyně.

Druhou část hry již domácí vyrovnali a postupně přebírali iniciativu na svoji stranu. Rozhodnutí pak padlo v poslední desetiminutovce (pokolikáté už?). V 80. minutě Východočeši rozehráli na krátko rohový kop, o míč přišli a do brejku se dostala dvojice Ježdík a Stratil. Střelu prvně jmenovaného stačil Jehlička vyrazit, ale na dorážku Stratila již nedosáhl 1:0. O čtyři minuty později se podobná situace naskytla Řezáčovi a opět se Stratilem, který se ani podruhé nemýlil 2:0. Poslední gól přidal dvě minuty před koncem po samostatné akci Junek.

1.FK Příbram: FC Hradec Králové 3:0 (0:0)

FC Hradec Králové: Jehlička – Drozd D., Drozd P., Vyšehrad, Kratochvíl - Vágner, Týfa, Vobejda (C), Zezula, - Káva (88. Heger), Langr 1.FK Příbram: Krbeček – Junek, Vranješ, Matějů, Deli, Ježdík, Kilián, Brandner (46.Tregler), Nikolič (60. Hlinka), Stratil, Šindelář (C) (46. Řezáč),

Branky: 80. Stratil, 84. Stratil, 89. Junek, Rozhodčí: Jech – Urban, Novotný M.