V neděli vládla na Malšáku pohodová atmosféra. Přispělo k ní důležité vítězství Votroků nad Vlašimí a akce Víkend otců

11. 4. 2016   |   Redakce
Víkendové utkání proti Vlašimi bylo ve znamení vzdání holdu všem otcům, kteří svým potomkům umožňují hrát, či fandit nejrozšířenějšímu sportu na planetě Zemi – fotbalu. Všichni se na Malšovickém stadionu bavili a výsledek zápasu byl určitě pro všechny fandy černobílých barev také pozitivní. Votroci se díky vítězství 2:0 dostali na průběžnou postupovou pozici, bod před dotírající Karvinou a na lídra soutěže Znojmo ztrácí bodů pět.

Každý z příchozích fanoušků, respektive pár otec – dcera /syn, dostal před utkáním od maskota Votroka voucher na drobné občerstvení. Ten si pak mohl o poločasové přestávce vyměnit buď za klobásu a pivo, nebo za limonádu a sušenku. „Na fotbal chodíme se synem pravidelně. Letos fandíme, abychom se dostali zpět do ligy. Všichni si to, včetně hráčů na hřišti, zasloužíme,“ řekl ve frontě na občerstvení jeden z tatínků, který o poločase ještě netušil, jak zápas dopadne.

Ten nakonec dopadl nejlíp, jak jen mohl, tedy vítězstvím Votroků o dvě branky. První gólovou trefu utkání napsal Petr Mareš z pokutového kopu, druhou pak přidal po pár vteřinách pobytu na hřišti Marek Krátký. Pro něho to byla premiérová trefa v černobílých barvách po zimním přestupu. „Určitě jsem rád, že to takhle vyšlo. Je to paráda, když přijdete na hřiště, a hned se prosadíte. Myslím si, že tímhle gólem se zápas trochu uklidnil,“ řekl těsně po zápase pro média Krátký. Po jeho gólu již svěřenci trenérů Frimmela a Pilného v pohodě dokráčeli do vítězného cíle.

Níže se můžou příznivci hradecké kopané podívat, jak to v neděli na Malšáku v rámci Víkendu otců vypadalo. K nahlédnutí je také celá fotogalerie a bulletin Černobílý gól. Klub může za celou podařenou akcí pouze říct: „Táto DĚKUJI!“.