V Mladé Boleslavi se překvapení nekonalo

28. 10. 2014   |   Redakce
Votroci nestačili na vedoucí tým Juniorské ligy a z Mladé Boleslavi odjeli s porážkou 0:4 a dvěma vyloučenými hráči.

Na hřišti v Mladé Boleslavi potvrdili svoji vedoucí pozici v juniorské lize domácí borci. Od první minuty dostali votroky pod tlak a mezi 5. a 19. minutou dvěma brankami aktivního Hodače, proti jehož střelám byl Koubek v brance hostů bezmocný, zaslouženě vedli. Od poloviny první části hry se však Hradečtí snažili udržet míč na svých kopačkách a nákopy za obranu využít k brejkům. Ale zůstalo jen u snahy, neboť většina akcí končila před velkým čtvercem.

Druhý poločas byl ze strany hráčů v černých dresech přece jen aktivnější a přišla i stoprocentní šance, kterou měl v 55. minutě Káva.Ten po přihrávce střídajícího Týfy tečovanou střelou na zadní tyč jen těsně minul. Z následného rohu pak nic nebylo. Naopak o chvíli později domácí přidali třetí branku, jejímž autorem byl Klobása. Netrvalo dlouho a Koubek musel lovit míč ze sítě počtvrté, to se trefil Kozma. V 70. minutě dohrál kapitán votroků Vobejda, když rozhodčí Černý ocenil jeho šlapák na koleno Klobásy červenou kartou. Do hry se dostali i oba srbští mladíci, kteří jsou v Hradci na testech, ale na zvrat již bylo pozdě. V samém závěru byl za vražení do soupeře vyloučen i Týfa a tak Východočeši dohrávali o devíti, ale jen dvě minuty.

FK Mladá Boleslav- FC Hradec Králové 4:0 (2:0)

FK Mladá Boleslav: Hankič – Thalamy, Křapka, Kozma, Houžvička - Kateřiňák (76. Zemánek), Malpon (68. Lakatoš) - Kocourek (84. Kopa), Hodač (68. Albina), Lacek - Klobása.

FC Hradec Králové: Koubek – Koubek - Drozd D., Vyšehrad (46. Týfa), Zezula, Čermák - Vobejda, Drozd P. - Pago (68. Djurovič), Kopřiva (46. Langr), Heger (79. Radojev) - Káva.

Branky: 5. a 18. Hodač, 60. Klobása, 61. Kozma.Rozhodčí: Černý – Pospíšil, Myška.ČK: 70. Vobejda, 89. Týfa (oba HKR).ŽK: Křapka, Houžvička, Thalamy – Káva, Vobejda.