Turnov Pěnčín - FC Hradec Králové B 2:1 (2:0)

25. 10. 2009   |   Redakce
V divizním utkání podlehla neše rezerva Turnovu 2:1.

Utkání se hrálo na měkkém, ale dobře upraveném hřišti, domácí do utkání vstoupili aktivně, se snahou vynutit si územní převahu. Hned ve 2. minutě se nechal lacino obejít Špidlen, nastřelený míč však proletěl kolem branky Volšíka do zámezí. Hned ve 3. minutě, po trestném kopu Webera, střílel hlavou domácí Jíra těsně vedle ! Ve 4. minutě střílel Žák z dálky nad. V 10. minutě nastřelil prudký míč přede branku domácích Pártl, Hubička na něj nedosáhl a slabou střelu Laciny vykopl nohou z branky vracející se brankař Cimbál ! To byla 100% šance hostí. Ve 13. minutě střelu Vacka srazili hostující obránci na rohový kop, ten hosté odvrátili. Ve 20. minutě zahrával trestný kop Weber – těsně vedle…Ve 24. minutě měli domácí další šanci, kterou jim však zmařil včasným vyběhnutím Volšík. Ve 32. minutě se domácí dostali lacino do vedení, když slabý odkop Černého s přehledem, v branku, proměnil domácí Weber. Ve 33. minutě střílel Selinger, Volšík chytá. Ve 40. minutě dostali hosté druhý gól, do odkryté branky střílel Vacek – 2 : 0Domácí byli celý první poločas aktivnější, bojovnější a zaslouženě si vytvořili dvoubrankový náskok.

Do druhého poločasu nastoupili hosté se dvěma změnami v sestavě a jejich hra se diametrálně změnila – začali dobře kombinovat, více bojovat a vytvořili si výraznou převahu !!! Hned v 52. minutě střílel z trestného kopu Voltr, Cimbál míč vyrazil na roh. Z rozehraného rohového kopu střílí Špidlen těsně vedle…!!! V 59. minutě, po trestném kopu Špidlena z hloubi pole nastřelil Kouřil hlavou břevno… ! V 64. minutě hosté Voltrem snížili na 2 : 1 !!! V 70. minutě střílel tvrdě z dálky Černý, Cimbál na dvakrát chytá. V 72. minutě hosté vyrovnali, branka Hubičky však nebyla pro ofsajd uznána… V 79. minutě měli hosté další dvě šance, domácí se štěstím odvrátili ! V 80. minutě, po trestném kopu Nemčeka, Cimbál míč vyrazil. V 83. minutě měli hosté další šanci, před Pártlem uklidil míč do bezpečí Vítek.

Slovo trenéra:

První poločas jsme trestuhodně promarnili, chyběl nám pohyb, nasazení a agresivita, působili jsme odevzdaným dojmem a pustili domácí lacino do vedení !!! Po poločasové domluvě a změnách v sestavě se naše hra výrazně zlepšila, celý druhý poločas jsme měli výraznou převahu, dokázali jsme však jen snížit….

Sestava: VOLŠÍK -ČERNÝ, KOUŘIL, KÁBRT, ŠPIDLEN - ŽÁK /46. HRUŠKA/, NEMČEK, PŘIBYL, LACINA /46. VOLTR/ - HUBIČKA, PÁRTL.