Turnaj v Boskovicích

21. 7. 2007   |   Redakce
Bystrc - FC Hradec Králové B muži 1:0 (0:0), Boskovice - FC Hradec Králové B muži 1:1 (1:1)

Dnes jsme sehráli dvě přípravná utkání na turnaji v Boskovicích.

Soupeři z Bystrce jsme byli vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase bylo na obou stranách několik velice dobrých střeleckých příležitostí, které však zůstaly nevyužity. Nejblíže brance byl Čech, který krásnou ránou zpoza vápna trefil břevno. Po změně stran jsme 10 minut před koncem špatně pokryli rohový kop, ze kterého padl jediný gól utkání.

V utkání o 3. místo jsme se střetli s domácím týmem. Už v 6. minutě po nedůsledném odkopu a následném faulu jsme inkasovali po výborně zahraném trestném kopu, na který neměl brankář Ottmar šanci. Ve 24. minutě předvedl svoji kopací techniku i Jan Čech a z dobrých 25 metrů vymetl šibenici. Utkání skončilo 1:1. Následovali penalty, ve kterých jsme proti domácímu gólmanovi dvakrát neuspěli, zatímco domácí byli stoprocentní.