Frydrych - Přibyl, Kašpar, Kotal, Plašil - Veselka (65.Bitomský), Kout (75.Jirman), Bouška, Melek (65.Hradecký) - Zinke, Dvořák

Branky: 7.min Bouška

ČK : 55.min Kotal

Diváků : 60

Po dlouhé zimní přestávce přijelo k utkání 16. kola divize C mužstvo Dobrovic. Obě mužstva vstoupila do utkání hodně aktivně. Už ve 3.min se do náznaku šance dostávalo hostující mužstvo, Frydrych tuto situaci s přehledem vyřešil. V 6.min přišla krásná akce domácích po ose Bouška – Zinke – Veselka, kterou řešil faulem na Veselku brankář hostí před vápnem (rozhodčí neudělil ani žlutou kartu). Následoval trestný kop, který Bouška poslal do sítě 1-0. 10.min chybuje Melek a Frydrych chytá vyloženou šanci, když ho nedokázal prostřelit hráč hostí ze dvou metrů. Ve 12.min si mezi sebou dvakrát vyměnili míč Zinke a Přibyl a po centru ze strany Přibyl trefuje jen tyč. V 18.min si pozice tyto dva hráči vyměnili a po přihrávce Přibyla trefuje tyč Zinke. 22.min ze střední vzdálenosti natáhl Bouška, ale střela šla nad. 26.min Přibyl vysunul Veselku ten ze strany pronikal směrem k vápnu kde byl zastaven faulem. Trestný kop Bouška posadil na hlavu Kouta, ale jeho hlavička brankáře neohrozila. 28.min první standardní situaci hostů domácí obrana po nedůrazu Kašpara a Frydrycha vyřešila špatně a hostující hráč si svoji hlavičku doběhl a ve skluzu vyrovnal na 1-1. 32.min hosté se dostali do brejku po rohu domácích a nedůraz Melka s Koutem znamenal centr na který si naběhl nepokrytý hráč hostí a upravil na 1-2. O minutu později ve 33.min se do šance po akci Zinkeho s Dvořákem tlačil Kout, ale na míč který by dal do prázdné branky těsně nedosáhl. 40.min akce trojice Bouška – Veselka – Kout vyřešili obránci Dobrovic jen za cenu faulu na velkém vápně. Následný trestný kop Bouška posílá do zdi.

Do druhého poločasu vstoupili hradečtí hodně aktivně. Hned v 46.min střílí Zinke brankář chytá o minutu nato napřáhl ke krásné střele Bouška. Brankář s námahou vyráží před sebe, ale přesně mezi dva dobíhající hráče. 49.min Bouška posadil centr na hlavu Kouta, ale jeho hlavička šla nad. V 55.min rozehrál Kotal míč na Dvořáka, který měl míč v držení. Po hodně důrazném souboji padá rozhodčí nechává pokračovat ve hře a míč putuje na rozběhnutého útočníka hostů kterého ze zadu fauluje Kotal a vidí červenou kartu. 57. min Bouška krásně vysouvá do uličky Zinkeho, který sám postupuje na brankáře. Jeho střela končí těsně mimo. Po vyloučení domácího hráče se hosté ještě více zaměřili na defenzívu a podnikání rychlých brejků. Domácí se do zhuštěné obrany již nedokázali prosadit.