Rezerva ztratila vítězství v samotném závěru utkání

19. 9. 2011   |   Redakce
v nedělním dopoledni se na novohradeckém hřišti utkali "béčka" FC Hradec Králové a FK Baumit Jablonec.

Zápas dvou rezervních týmů přinesl bojovný fotbal s minimem brankových příležitostí. Votroky do vedení poslal až v samém závěru prvního poločasu, v 40., Hofman, který dorazil míč do poloprázdné branky soupeře po předchozí střele Kopače, 1:0. Tomuto gólu ještě předcházely dvě dobré šance stejného střelce a příležitost Novotného také volala po gólu.

V druhém poločase hosté srovnali hru a měli také množství standardních situací, především rohových kopů. Jeden z nich v poslední minutě také využili a srovnali skóre na konečných 1:1. Z výsledku byli domácí zklamaní.

Sestava FC Hradec Králové B: Koubek - Vlček, Novák, Kábrt, Malý - Doležal (68 Krolop), Veselka, Dvořák Jan, Kopáč - Hofman (88. Tichý), Novotný (60. Petřík)
Góly: 40. Hofman - 88. Šídlo, ŽK: 2:1, Diváků 150

Miloš Mejtský, trenér: "V prvním pološčase jsme měli převahu a tři příležitosti ke skórování. Tím jsme si mohli zabezpečit klidný průběh druhého poločasu. Nestalo se tak a tak soupeř v druhém poločase vyrovnal nejenom hru, ale nakonec i skóre. Gól z poslední minuty hodně mrzí."