Rezerva v Trutnově ztratila 2 body

17. 3. 2012   |   Redakce
I přesto, že byli Votroci lepším týmem, připsali si v dnešním utkání pouze bod za remízu 0:0.

FK Trutnov - FC Hradec Králové B 0:0 (0:0)

Sestava FC HK B: Koubek - Novák, Kábrt, Petrášek - Krolop, Kopáč, Dvořák J., Malý (78. Novotný) - Hofman, Voltr (41. Doležal), Tichý

Začátek utkání se nesl ve vyrovnaném duchu. První velká šance na změnu skóre přišla ve 32. minutě, kdy střelu Tichého zastavilo břevno branky domácích. Více příležitostí první poločas nenabídl, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
Votroci vstoupili do druhého poločasu aktivně a od prvních minut soupeře zatlačili na jeho polovinu. V 53. minutě se do šance dostal Hofman, jeho pokus však brankář kryl. Důležitý moment přišel v 62. minutě, kdy do rychlého protiútoku vyrazil Hofman s Tichým a druhý jmenovaný byl nedovoleně zastaven domácím brankářem. Po tomto zákroku následovala červená karta a Votroci zahrávali pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Hofman, avšak svou střelu namířil pouze do tyče.
Hradečtí proti oslabenému soupeři dále stupňovali svůj tlak a v rozmezí 70. - 71. minuty mohli strhnout vedení na svou stranu. V koncovce však selhal nejprve Kopáč, který po přihrávce Doležala pálil vysoko nad, a poté i Hofman s Dvořákem, kteří nedokázali překonat sřídajícího brankáře domácích. Jediná větší šance domácích přišla v 73. minutě, Přívratského pokus však bezpečně kryl Koubek. Poslední příležitostí jak převážit skóre zápasu na hradeckou stranu byl trestný kop Krolopa v 84. minutě. Jeho střelu však brankář vyrazil na rohový kop.

I přes obrovský tlak, který byl umocněn vyloučením domácího brankáře, jsme nedokázali vstřelit vítěznou branku. Z Trutnova si tak odvážíme bezbrankovou remízu a dá se říci, že jsme dnes 2 body ztratili.