Rezerva Votroků porazila Admiru Praha

5. 9. 2011   |   Redakce
FC Hradec Králové B - Admira Praha 2:1 (1:1)

V nedělním dopoledni se hrál na novohradeckém hřišti zápas dvou rozdílných poločasů. Zatímco v tom prvním domácí hráči převážně tahali za kratší provaz, tak v tom druhém svého soupeře z Prahy jasně přehrávali.

Domácí hráči se do zápasu dostávali velice pomalu, a toho využil soupeř již v 30., kdy po útočné akci zprava Čmejli přesně zakončil Socha. Po obdržené brance přeci jen domácí převzali iniciativu a ve 43. srovnal stav utkání na 1:1 Novotný, kdy převzal balón za obranou hostí a podél brankáře Michala vsítil svůj první podzimní gól.

V druhém poločase začala domácí rezerva více aktivněji směrem dopředu, z čehož pramenil mírný tlak a hráči si také dokázali vytvořit slibné brankové šance. Po více jak hodině hry rozehrála trijice Malý, Veselka, Vlček standardní situaci a posladně jmenovaný krásnou střelou z 33 metrů nedal hostujícímu brankáři šanci a domácím tak zajistil první vítězství v sezóně 2:1.

Sestava FC Hradec Králové B: Ottmar - Vlček, Novák, Kábrt, Doležal (41. Malý) - Veselka, Dvořák J. (54. Hofman), Hock, Tichý -Novotný, Korba (78. Petřík)

Branky:
Novotný, Vlček - Socha, Diváků 170, ŽK: Vlček - Čmejla, Paťha

Miloš Mejtský,
trenér: "V prvním poločase k utkání hráči nepřistoupili dle mých představ a nechali soupeře hrát podle jejich not. Po domluvě v poločasové přestávce však všichni plnili dané úkoly a výsledkem je výhra 2:1. Hráčům děkuji hlavně za předvedenou hru v druhém poločase."