Remíza by juniorce slušela víc

14. 8. 2014   |   Redakce
Utkání 3. kola juniorské ligy na pražské Julisce s tamní Duklou by slušela remíza. K té však Votrokům chyběl klid v zakončení v množství šancí, které si nakonec vytvořili. Domácí jich na své straně neměli víc, ale v koncovce byli efektivnější.

Do vedení se dostali lacino v začátku zápasu, kdy černobílí přestali hrát při signalizovaném hraní rukou asistentem rozhodčího a domácí akci dokončili gólovou střelou. Po půlhodině vyroval Káva po přihrávce Zezuly.

Druhý poločas resp. Jeho úvodních dvacet minut bylo v režii Hradeckých, ale ani Káva a poté i Vyšehrad a Vágner a v neposlední řadě ani Týfa výsledek utkání neotočili. A přišla 65. minuta, v ní ztráta míče na polovině hřiště, dlouhý nákop do vápna, ve kterém stopeři nepokryli Schindlera s Bezdičkou a posledně jmenovanýstřelou na zadní tyč překonal Jehličku. Třetí branku inkasovali Votroci se závěrečným hvizdem.
Milan Frimmel, trenér: „Do zápasu jsme nevstoupili dobře, bylo naší chybou, že jsme přestali hrát a čekali na hvizd rozhodčího. Poté jsme hru vyrovnali a přes některé slibné příležitosti vyrovnali před koncem poločasu skóre. Dvacet minut druhé půle bylo jasně v naší režii a vytvářeli si i dobré šance. Byli to však domácí, kteří z rychlého protiútoku dali na 2:1. Ve snaze o vyrovnání jsme i nadále byli aktivné, ale chyběla hráčům přesnost při zakončení slibných příležitostí.“
FK Dukla Praha –FC Hradec Králové 3:1 (1:1)
FC Hradec Králové: Jehlička – Zezula, Vyšehrad, Drozd, Kratochvíl – Káva, Vobejda (C), Kopřiva, Heger – Týfa(70.Hynek) – Vágner
FK Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Jeřábek, Toman (76. Moravec), Schindler – Vopat (C), Bezpalec (85.Volek), Tetour, Brejcha, Bezdička (67. Zoubek), – Gajecký (46.Reiter)
Branky: 5. Tetour, 65. Bezdička, 90. Tetour – 36. Káva, ŽK: 74. Schindler (DUK), 78. Kulikov (DUK) – 78. Vobejda (HKR), Rozhodčí: Lerch – Trska, Musil