Předměřice - FC Hradec Králové B muži 0:5 (0:4)

30. 9. 2007   |   Redakce

Sestava:

FC Hradec

Lindr – Veselka, Filip, Kašpar – Kaplan, Špidlen, Gavula (46. Dvořák P.), Jelínek (65. Motyčka), Uchytil – Dvořák J., Faltys (70. Čech J.)

Do utkání vstoupilo Hradecké béčko velice dobře a hned z první šance padla branka, která mužstvo uklidnila. Ve 3. minutě se po trestném kopu Jelínka dostal k odraženému míči Gavula a trefil se z první k levé tyči 0:1. Předměřice se ve 12. minutě po nedůrazu v obraně dostali do příležitosti, ale Lindr nohou zachránil. Hradec se do šancí dostával především hrou po křídlech. V 18. minutě akci trojice Veselka – Dvořák J. – Kaplan zakončoval Špidlen, který před brankou trefil stojícího Faltyse do prsou a od něho se míč odrazil do branky 0:2. Opět akce po straně kdy se po pasu Špidlena krásně zbavil hráče Gavula a centroval na přední tyč kde nabíhal Faltys, který míč netrefil a ten se dostal k Uchytilovi, před kterým byla prázdná branka 22. minuta 0:3. Ve 27. minutě byl faulován velice dobře hrající Špidlen. K míči se postavil Jelínek a přes zeď trefil k pravé tyči 0:4. Další branku měl po akci Uchytila na noze Jelínek, ale trefil jenom tyč.

Do druhého poločasu vystřídal Gavulu Dvořák P., který hned vybídl Faltyse k další brance, ale ten střílel vedle. Asi nejhezčí akce utkání přišla ve 67. minutě kdy akci P. Dvořáka prodloužil Veselka na Dvořáka J. a ten předložil míč Faltysovi, který z malého vápna přestřelil. Na 0:5 upravil v 72. minutě střídající J. Čech, když mu míč předložil Dvořák P. po spolupráci se Špidlenem. Obrovskou šanci měli v 86. minutě Uchytil s Kašparem po centru Veselky, ale nepochopitelně míč do prázdné branky nedostali.