PU: FK Mladá Boleslav U15 - FC Hradec Králové U15 2:2 (1:2)

Z dalšího PU si odvážíme bod za remízu s Boleslaví.

FK Madá Boleslav : FC Hradec Králové  2:2 (1:2)

branky: Šrejber, Schober

sestava: Rubeš Jaroslav- Novák Erik, Slivka Matyáš, Samek Daniel, Houdek Kevin (40' Semerák Jakub) - Zengler Radim, Schmoranz Filip, Včelák Matyáš (40' Šrejber Matěj), Semerák Jakub (40' Palma Michal) - Schober Václav, Šrejber Matěj (40' Ludvík Jan)

Hodnocení, Ladislav Brož - trenér: Do utkání jsme měli velmi dobrý vstup a za 10 minut jsme vedli 2 : 0, když se střelecky prosadili Schober a Šrejber. Ve 22. minutě soupeř snížil na 2 : 1. Konečnou podobu výsledku dal Semerák, kterýsi vstřelil vlastní gól. Soupeř se představil ve velmi dobrém světle, v určitých fázích utkání nás přehrával ve středu hrací plochy. My jsme doplatili na neproměňování vyložených brankových příležitostí, utkání mohlo být rozhodnuto již v prvním poločase.