Mladí Votroci vezou z Vysočiny tři body.

21. 8. 2012   |   Redakce
V dalším pokračování juniorské ligy porazili hráči FC Hradec Králové stejně starého soupeře z Jihlavy 2:1. O branky v domácí síti se postarali Zec a Štulajter.

FC Vysočina Jihlava jun. – FC Hradec Králové jun. 1:2 (0:1)

Votroci vstoupili do zápasu nebojácně a předváděli pěkný, kombinační fotbal. V 1. poločase měli jasně navrch a odměnou jim byla vedoucí branka Asima Zece z poslední minuty prvního dějství, to když technickou střelou z vápna „uklidil“ míč k tyči domácí branky.

V druhém poločase však domácí tým srovnal hru i skóre. Na vyrovnávací gól domácích z 50., Votroci záhy zareagovali a pět minut nato se dostali opět do vedení brankou Štulajtera, který ze skrumáže prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Dnes byli Votroci o jeden gól lepší a zaslouženě si do tabulky připsali další tři body.

Luboš Prokopec, trenér: "Jsem rád, že jsme splnili, co jsme si před zápasem slíbili. Hráli jsme útočný fotbal, což se nám vyplatilo v podobě dvou pěkných vstřelených gólů."

Sestava FC Hradec Králové: Zavřel – Doležal, Krčál, Hock, Bodlák – Novotný (73. Novák), Kopáč – Schejbal (81. Furik), Krolop (46. Štulajter), Ptáček (86. Hofman) – Zes (70. Krejčík)