Mladí Votroci vezou výhru z hřiště druhého celku divize sk. C

6. 11. 2011   |   Redakce
FK Kolín - FC Hradec Králové B 2:3 (1:1)

Nedělní utkání nabídlo divákům atraktivní fotbal s množstvím gólů. Závěr utkání byl pak pro přítomné diváky "adrenalinovým sportem".

Začátek utkání vyšel lépe Votrokům, když se v 10. minutě,po úniku Hofmana, prosadil Korolop. Domácí srovnali krok i skóre ve 22. minutě Štočkem, který v nedávné minulosti zkoušel své fotbalové štěstí i na Viktorii Žižkov. Do konce poločasu se hra přelévala ze strany na stranu, ale branka již nepadla.

Na tu si museli všichni počkat až na začátek druhé půle. Ta padla do sítě domácího Kolína. Celou akci rozehrál Veselka přesným pasem na Krolopa, ten posunul na nabíhajícíhol Novotného, který se prosmýkl mezi domácí obranou a domácímu brankáři nedal šanci.. Domácí tým byl v této fázi utkání v šoku a mladí Votroci jasně na hřišti dominovali. Své vedení ještě mohli potvrdit penaltou, kterou sudí nařídil za podražení Novotného, ale Veselkovu střelu domácí brankář vyrazil a opakovaná střela samotného exekutora skončila pouze na tyči. Pět minut před koncem utkání domácí srovnali po rychlém brejku Jíchy. Když se zdálo, že dojde k dělení bodů, mladý Ptáček vysunul Petříka, který si snadno poradil s bránícími hráči, a v konečné fázi i s gólmanem a skóre tak upravil na 2:3.

Mladí hráči FC Hradec Králové si za svoji bojovnost a přístup k utkání určitě vítězství zsaloužli.

Sestava FC Hradec Králové B: Koubek - Vlček, Dvořák J., Kábrt, Zelený, - Krolop (90. Krčál), Veselka, Kopáč, Tichý, - Novotný (81. Petřík), Hofman (76. Ptáček).

Branky:10. Krolop 0:1, 22. Štoček 1:1, 49. Novotný 1:2, 85. Jícha 2:2, 87. Petřík 2:3