Mladí Votroci rozdrtili Polepy

31. 10. 2011   |   Redakce
Ve 12. kole mladí Votroci porazili svého soupeře rozdílem třídy 6:1 a připsali si tak další body do divizní tabulky.

FC Hradec Králové B - Polepy 6:1 (2:1)

Ve 12. kole mladí Votroci porazili svého soupeře rozdílem třídy a připsali si tak další body do divizní tabulky.

I když neměli mladíci šťastný vstup do zápasu a již v 3. inkasovali z kopačky hostujícího Křeliny, do poločasu vývoj utkání otočili brankami Kopáče a Hofmana. Ve druhé půli ještě přidali na důrazu a fotbalovosti a odměnou jim byla výhra rozdílem třídy.

Svěřenci trenéra Mejtského si tak po zásluze připsali další body do tabulky a již pět kol nepoznali hořkost porážky. Tuto sérii budou chtít prodloužit již o následujícím víkendy, když zajíždí na horkou půdu do Kolína, který útočí na čelní místa Divize C.

Miloš Mejtský, trenér: "Po hrozivém vstupu do zápasu se můj tým vzpamatoval a do poločasu byl schopen obrátit vývoj zápasu. V druhém poločasu jsme předváděli fotbal velmi dobré úrovně a po zásluze jsme vyhráli vysokým rozdílem. Chválím mužstvo za přístup v celém utkání."

Sestava FC Hradec Králové: Ottmar - Vlček, Janoušek, Kábrt, Malý - Krolop, Dvořák J., Veselka (82. Ptáček), Kopáč (69. Tichý) - Novotný, Hofman (78. Korba)
Branky: Novotný 2, Krolop 2, Hofman, Vlček - Křelina, Diváků 200