Liberec si z Orlické kotliny odvezl všechny body

20. 10. 2014   |   Redakce
V dalším utkání Juniorské ligy dostali mladí Votroci od svého soupeře lekci po všech stránkách. Po celou dobu utkání tahali za kratší konec a hosté z Liberce si po zásluze odvezli všechny body za výhru 4:0.

Úvod utkání svěřencům trenéra Frimmela vůbec nevyšel a liberecký tým se dostal do vedení poměrně lacino, když odkopnutý míč z kopačky Kaisera překvapivě skončil za zády vyběhnutého Jehličky, 0:1. Než se stačili Votroci z prvního gólu oklepat, přišlo další zaváhání ve vlastním pokutovém území, kterého využil hbitý Luckassen a zvýšil na 0:2.

Ve zbylých minutách prvního poločasu se hra převážně odehrávala před šestnáctkou Hradce, ovšem hosté si žádnou gólovou příležitost již nevypracovali.

Po nepovedené první části se Votroci chtěli v té druhé rehabilitovat a výsledek pokud možno zkorigovat. Náznak přišel hned minutu po přestávce, když si na centr Týfy nejvýše vyskočil Langr, ale jeho hlavička skončila těsně nad libereckou brankou. To však bylo ze strany domácího týmu vše.

Po této šanci totiž přišla další ledová sprcha z kopaček libereckých hráčů. Nejprve Machučova střela trefila záda Luckassena a ten se tak mohl podruhé v zápase zapsat do listiny střelců. Za další čtvrthodinu, po libereckém „bagu“ před Jehličkou v brance Votroků, se také podruhé v zápase radoval hostující Kaiser, 0:4.

I v závěru utkání byli liberečtí hráči lepším týmem a konec zápasu si s přehledem pohlídali. Dnes domácí juniorka bohužel herně i výsledkově propadla a hosté si po zásluze připsali tři body.

FC Hradec Králové jun. – FC Slovan Liberec 0:4 (0:2)

FC Hradec Králové jun.: Jehlička – Drozd David, Zezula, Drozd Pavel, Kratochvíl – Pago (78. Václavek), Vobejda, Kopřiva, Týfa (57. Heger) – Šultes (39. Langr), Káva (67. Vágner)

FC Slovan Liberec jun.: Zoul – Bouška (82. Zítka), Maršálek, Bong, Ondráček – Kaiser (67. Tabeira), Machuča (78. Vojtěšek), Soungole, Marcos – Drobílek, Luckassen (75. Polívka)

Branky: 18., 66. Kaiser, 23. 50. Luckassen, ŽK: Bouška, Rozhodčí: Ulrich – Blažej, Hůlka, Počet diváků 115