Rezerva "votroků" si odváží ze středních Čech bod.

Branka: Marek - Jan Čech

Žluté karty: Přibyl, Sláma, Hubička

Sestava: Hrdina – Černý, Přibyl, Kouřil, Hradecký – Sláma, Veselka, Janoušek, Jan Čech – Hubička, Josef Dvořák (82. Kout)

Utkání se hrálo v útulném areálu v Kunicích, domácí nastoupili sebevědomě, se snahou o vytvoření tlaku. Hosté však pozorně bránili, v 6. minutě nastřelil míč před branku Sláma, na míč v dobré pozici nedosáhl ani Dvořák, ani Hubička. Hned nato, v 7. minutě střílel levou nohou Janoušek, jeho střela šla vedle. V 10. minutě centr Jana Čecha proletěl přes celou branku domácích, nikdo z hostí na něj nedosáhl. Ve 14. minutě zahrávali hosté 2 rohové kopy, nic z nich však nevytěžili. Ve 20. minutě další centr Slámy, opět nic. Ve 21. minutě se ke střele dostal domácí Koubek, jeho střela šla však vedle. Ve 24. minutě zahrávali domácí jeden z mnoha trestných kopů, střela hlavou Vítka šla však nad. Ve 25. minutě střílel domácí Jíša, Hrdina bez problémů chytá. Ve 29. minutě zahrávali hosté trestný kop, předKouřilem zachránil domácíTošnar za cenu rohového kopu. Ve 31. minutě zachytil centr Brabce Hrdina. Ve 34. minutěchytil jasnou šanci Čechovi Chadima. Ve 35. minutě měli hosté další šanci, střelu Dvořáka vyrazil z branky Kopta. Ve 37. minutě se dostali domácí do vedení, když při trestném kopu neuhlídal Janoušek domácího Marka, který poslal hlavou domácí do vedení 1 : 0. Ve 41. minutě mohl vyrovnat Janoušek, jeho střela hlavou šla však nad branku. Ve 42. minutě zahrával Kouřil trestný kop z hloubi pole, brankař Chadima míč vyrazil, Veselka ho hned vracel do branky, Chadima však chytá. V závěru 1. poločasu zahrávali domácí 3 rohové kopy za sebou, při jednom z nich si dal Veselka málem vlastní gól.

Do 2. poločasu nastoupili hosté se snahou o vyrovnání, lepší vstup však měli domácí hráči, kteří si vytvořili tlak, obrana hostí však pracovala bezchybně. V 55. minutě vysunul Čech Dvořáka, toho odzbrojil domácí Jedlička. V 56. minutě zahrávali domácí další rohový kop, Hrdina míč vyrazil a Dvořák ho uklidil do bezpečí. V 60. minutě hosté po zásluze vyrovnali, když nastřelený míč Veselkou před branku, dorazil do sítě Jan Čech – 1 : 1. V 73. minutě, po výborné kombinaci hostí střílel Dvořák a Chadima míč s obtížemi vyrazil na roh . 75. minuta, výborná akce hostí, na centr Dvořáka však Čech nedosáhl. V 82. minutě odstoupil velmi dobře hrající Dvořák, nastoupil Kout. Závěrečná desetiminutovka byla ve znamení tlaku domácích, kteří se snažili prosadit díky standardním situacím, hosté však výborně bránil. V samém závěru, v nastaveném čase, mohli hosté odvézt tři body, dorážku Veselky po rohovém kopu však vykopl z prázdné branky Kopta.

Slovo trenéra: "Z horké půdy v Kunicích jsme přivezli po zásluze cenný bod, celý zápas jsme předváděli velmi dobrý fotbal, hráli jsme velmi dobře takticky, v samém závěru jsme mohli odvézt všechny 3 body. Domácí se snažili těžit ze standardních situací, naši hráči však dobře bránili. Hráče je nutno pochválit, bod jsme si odvezli po zásluze."