Juniorka v další přípravě remizovala s Unionem 2013

7. 2. 2016   |   admin
Další z přípravných zápasů odehrála juniorka na umělé trávě v Chudonicích proti třetiligovému SK Union 2013. Po devadesáti minutách svítil na světelné tabuli stav 1:1, což byl reálný odraz vývoje celého utkání.

Votroci vstoupili do utkání velmi aktivně a celý první poločas byli aktivnější. Za příjemného, skoro jarního počasí, předváděli rychlou kombinační hru a svého soupeře dostávali pod permanentní tlak. Ten vyvrcholil v úvodní branku, když se ve dvacáté minutě střelecky prosadil Aleš Zbudil, který využil křídelní akce dua Kratochvíl – David Drozd. V prvním poločasu se Votroci prezentovali ještě několika slibnými šancemi, ale ty již nebyly využity.

Ve druhém poločasu přidal novobydžovský tým na aktivitě a hru v podstatě vyrovnal. Ta se odehrávala spíše na polovině královéhradeckých mladíků a defenziva juniorka byla rázem v jednom kole. Zajímavá příležitost domácího týmu byla k vidění po šedesáti minutách hry, kdy došlo k závaru v našem pokutovém území, a Ordelt musel na brankové čáře sáhnout k reflexivnímu zákroku. To už se však nepodařilo o pět minut déle, kdy domácí hráč Kindsley Emumejakpo Omovie srovnal stav na 1:1 po střele k levé tyči. Po zbytek utkání se pak hrál vyrovnaný fotbal, ale ke změně skóre již nedošlo. Nerozhodný stav 1:1 je tak spravedlivý pro obě mužstva.

SK UNION 2013 - FC Hradec Králové jun. 1:1 (0:1)

Sestava: Ordelt - Fenz, Vyšehrad, Drozd Pavel ( 51´ Dědeček), Kratochvíl - Hlavsa, Zdržálek, Zezula, Drozd David - Dědeček ( 46´ Danilo ), Zbudil ( 70´ Jeníček )