Juniorka podlehla třetiligovému týmu pouze o gól

1. 2. 2016   |   admin
Další z přípravných zápasů na Juniorskou ligu sehráli mladí Votroci proti třetiligovému Převýšovu. Po celé utkání byli svému soupeři vyrovnaným soupeřem, bohužel v závěru inkasovali za standardní situace.

První poločas probíhal bez větších brankových příležitostí. Zkušený soupeř si dobře ohlídal své pokutové území, takže svěřenci trenéra Mejtského se dostávali pouze do náznaků šancí. Převýšov zlobil pouze ze standardních situací, které však vždy dobře vyřešil dorostenecký gólman Dunda.

Po vystřídání stran přeci jen měl navrch zkušený soupeř. Obrana Votroků však odolávala až do samého závěru. Zde se však dvě minuty před závěrečným hvizdem trefil Labík Tomáš ranou ze 40 metrů. Votroci v druhých pětačtyřiceti minutách hrozili spíše z brejků, z kterých však ani jeden nedotáhli do brankové příležitosti.

FC Hradec Králové jun. – SK Převýšov 0:1 (0:0) FC Hradec Králové jun.: Dunda - Fenz (60´Hlavsa), Drozd P., Vyšehrad, Kratochvíl (46´ Danilo), Hlavsa (46´ Dostál), Zezula, Zdržálek, Drozd D., Dědeček (46´ Kundrt), Alexa