Juniorka nestačila na Mladou Boleslav

16. 8. 2015   |   Redakce
V dalším pokračování juniorské soutěže odjížděl náš tým na půdu loňského mistra. Ač bylo prvních čtyřicet pět minut vyrovnaných, v druhém poločase domácí dominovali a nakonec zvítězili pětigólovým rozdílem.

FK Mladá Boleslav jun. – FC Hradec Králové jun. 5:0 (1:0)

FK Mladá Boleslav: Godula – Kubista, Křapka, Milla (68. Albina), Kocourek (71. Lacek), Ngwatala, Kateřiňák (78. Wolf), Klobása (27. Ladra), Pajer (68. Bojda), Kozma, Houžvička.

FC Hradec Králové: Ordelt – D. Drozd, Zdržálek (71. Šejvl), Václavek, P. Drozd, Fenz, Vyšehrad (82. Chocholatý), Kraják, Hable (80. Hrabar), Javůrek, Zezula.

Branky: 24. Pajer, 53. Milla, 60. Ladra, 84. Bojda, 89. Albina. Rozhodčí: Berka – Myška, Vlček. ŽK: bez karet. Diváci: 100.

V úvodu utkání si Votroci vytvořili mírnou územní převahu a na svém kontě také měli více brankových příležitosti. Ty však na rozdíl od domácích nedokázali proměnit, a tak logicky přišla odveta. V 25. Minutě se dostal po nedůrazu před pokutový územím ke střele Pajera a jeho střela zapadla k pravé Ordeltově tyči, 1:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Na začátku toho druhého měli svěřenci trenéra Mejtského opět náznaky dvou šanci. V 52 minutě však dal výsledkovému vývoji zápasu jasný směr Milla, který proměnil přímý kop zpoza vápna, 2:0. Od tohoto okamžiku byl na hřišti pouze jeden tým, a to domácí. Hráči v modrobílém dresu hráli lepší fotbal s kontrolou míče a do konce utkání jasně dominovali. V závěru zápasu se střelecky prosadili Ladra, Bojda a Albina a výsledek zápasu tak v konečné fázi jasně vyzněl pro domácí tým.