Juniorka na závěr sezóny remizovala

6. 6. 2014   |   Redakce
Hradečtí junioři ukončili sezonu střetnutím s Třincem. I když byli favority zápasu domácí borci, během prvního poločasu hned dvakrát inkasovali. Do poločasu ale dokázali snížit a ve druhém dějství také srovnat na konečných 2:2.

Zápas začal v opatrném stylu. První šanci si ale přeci jenom vypracovali domácí hráči, Kopřiva však nemířil přesně. Přesný nebyl ani jeho spoluhráč o pár minut později, tentokrát na bránu Třince mohl pálit Vágner. Sám před hostujícím brankářem ale nedokázal trefit bránu.

A tak se slova ujali hosté z Třince. V 31. minutě Tomáš Voves krásně zapracoval na hranici velkého vápna a následně zakončoval přesně k tyči. Třinci tato branka dodala velký elán, což dokázal i jeho následný útok. Nejdříve šel totiž sám na bránu Kufa, Zavřel ale jeho projektil vytáhl na rohový kop. Z něho už domácí brankář inkasoval. Dokázal ho totiž přeskočit Michal Velner, který tak přidal velice rychle druhou uklidňovací branku hostů.

Hradečtí zápas nevzdali a z nenápadné akce osm minut před koncem prvního poločasu po rohovém kopu snížil Jakub Krčál.

Druhý poločas přinesl velice kvalitní podívanou, několik brankových příležitostí měli jak domácí hráči, tak i Třinečtí. Prosadit se ale jako jediný dokázal v druhé pět a čtyřicetiminutovce Lukáš Vyšehrad, který stylově srovnal hlavou na 2:2 a pečetit tak konečný výsledek.

Domácí juniorka se se sezónou rozločila remízou. V konečném účtování druhého ročníku Juniorské ligy obsadila 14. místo.

FC Hradec Králové : FK Fotbal Třinec 2:2 (1:2)

FC Hradec Králové: Zavřel – Soukup, Zezula, Krčál, Drozd - Kopřiva, Vobejda, Kraják, Vágner (45. Zbudil) – Vyšehrad, Týfa

FK Fotbal Třinec: Orawskí – Kalfas, Velner, Trajkovski, Janec, Hála, Kyselý (85. Martynek), Kufa (46. Machala), Voves, Švábík, Dedič.

Branky: 37. Krčál, 74. Vyšehrad – 31. Voves, 33. Velner. Rozhodčí: Melichar – Kubr, Myška. ŽK: Velner.