Juniorka cestuje do Jablonce

1. 9. 2014   |   Redakce
V rámci dalšího pokračování Juniorské ligy se mladí Votroci střetnou od 14.00 hodin se stejně starým soupeřem Baumitu Jablonec. Utkání se hraje na hřišti v Břízkách.

Po týdnu junioři opět vyběhnou k dalšímu měření sil, tentokrát na hřišti třetího týmu průběžné tabulky FK Baumit Jablonec. Dnešní soupeř má z šesti kol patnáct bodů, tedy jedná se o velmi těžkého protivníka, který v dosavadní soutěži prohrál pouhé jedno utkání. Jak si s ním Votroci poradí? „O síle Jablonce víme. V letní přípravě jsme s nimi sehráli přípravné utkání (1:2) a již tehdy prokazovali velkou kvalitu. Podařilo se jim sestavit tým s nadějnými fotbalisty,“ říká o dnešním soupeři trenér Frimmel.

Z širšího kádru A týmu dnes na sever Čech necestuje nikdo. Naopak tým doplní dorostenci, kteří tak mají možnost nahlédnout do vyšší fotbalové kategorie. Čeká je velmi těžké utkání, ale na druhou stranu to může být pro ně velká výzva.

Na poslední měření sil nebudou svěřenci trenéra Frimmela zřejmě vzpomínat dobře. V samotném závěru utkání s Teplicemi totiž ztratili tříbrankové vedení, když ještě v 80. minutě svítilo na ukazateli luxusních 5:3 pro domácí borce. „Celkem nerad se již vracím k minulému týdnu, protože to, co jsme předvedli v posledních minutách, se jen tak nevidí. Toto utkání jsme si u videa velmi detailně rozebrali a já jen doufám, že se nic podobného již opakovat nebude,“ říká závěrem trenér Frimmel.