Junioři odjeli ze severu Čech s prázdnou

10. 4. 2016   |   admin
V dalším pokračování Juniorské ligy prohráli junioři FC Hradec Králové na hřišti Teplic 0:3 a na jaře stále čekají na vítězství na soupeřově hřišti.

Utkání se odehrálo na hřišti „domácího“ 1.FC Dubí, hrající 1.A třídu. Tepličtí hráči si od začátku utkání vytvořili několik šancí, ale nedokázali se prosadit. Největší šanci měl teplický Daniel Richter, který ze slibné pozice trefil jen připraveného Ordelta. Prosadit se nedokázal ani domácí Pecháček, který z hranice vápna netrefil bránu o půl metru. Od 30´ jsme hru vyrovnaly. Šanci jít do vedení však odmítl Aleš Zbudil v 35. Minutě , když těsně minul domácí branku. V prvním poločase tak gól nepadl.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím hráčům. Teplický Chukwuma Chukwudi dokázal vybojovat na středu míč, díky čemuž se dostal do samostatného úniku. V pokutovém území obešel brankáře a střelou do prázdné brány otevřel skóre utkání. O deset minut později se po závaru v pokutovém území Hradce dostal míč až k Danielu Richterovi, který přesnou hlavičkou navýšil domácí vedení. Po nešťastném vstupu do druhého dějství se zápas vyrovnal, ale bohužel poslední slovo v utkání měl opět teplický Chukwuma Chukwudi, který si naběhl na malém vápně na přesnou přihrávku Softiče, po které střelou z první rozvlnil síť za zády Ordelta potřetí. V 87´ snížit skóre mohl po své individuální akci Jan Shejbal, ale jeho střela šla do pravé tyče domácí branky. FK Teplice jun. - FC Hradec Králové jun. 3:0 (0:0)

FK Teplice: Skalák – Berešík (64. Hynek), M. Richter, D. Richter (81. Dendis), Chukwuma (79. Djordevič), Bílek, Strada (85. Martirosyan), Vondrášek (71. Softič), Šup, Jeřábek, Pecháček.

FC Hradec Králové: Ordelt – D. Drozd, Brokeš (79. Šejvl), Zbudil, Zdržálek, Vyšehrad, P. Drozd, Shejbal, Kraják, Hlavsa (89. Fenz), Zezula.

Branky: 49. a 74. Chukwuma, 60. D. Richter. Rozhodčí: Lerch – Vitner, Šimáček. ŽK: M. Richter, Bílek – Zdržálek, Shejbal. Diváci: 50.