Junioři i nadále na úspěšné vlně

22. 3. 2015   |   Redakce
Po celé utkání drželi taktovku hry pevně v ruce hosté v černých dresech. Zvláště ve druhém poločase se hrál na umělé trávě v Táboře svižný a zajímavý fotbal. Domácí zvítězili pouze na rohové kopy. Gólových příležitostí měli více na svých kopačkách naši mladí.

FC MAS Táborsko – FC Hradec Králové 0:2 (0:0)

Branky: 83. Joel, 85. Pago (pen.)

FC Hradec Králové: Jehlička – Drozd, Heger (67. Pago), Kopřiva, Kraják O., Lacina, Vobejda "K", Langr (77.Schwarz), Kraják L., Zezula, Joel

FC MAS Táborsko: Bébr – Hric, Jaroš, Hovorka, Turek, Škarda (61. Bosnyak), Bouška, Michalec "K", Sazma, Musiol, Rabiňák J.

Rozhodčí: Nenadál – Urban, Benedikt

Ale po pořádku. V úvodu hry se dostal do zakončení dvakrát Lacina a zvláště v 11. minutě se opřel do míče, ale ten zastavila v cestě do sítě tyč. Stejným směrem šla střela Hegra ve 25. minutě. Pět minut před půlí se uvolnil v pokutovém území Langr, ale na brankové čáře zastoupil již překonaného Bébra Bouška a stačil zachránit. Domácí se dostali do stoprocentní šance ve 42. minutě Musilem, ale proti byl výborně chytající Jehlička.

Druhý poločas načal účet šancí opět Lacina, který po přihrávce Lukáše Krajáka trefil jen vyběhnuvšího domácího gólmana. Po čtvrthodině se dostali ke slovu i domácí, a byl u toho opět agilní Musiol a Michalec. Prvně jmenovaný branku netrefil a druhému zkazil radost na brankové čáře Jehlička.

Sedm minut před koncem šli Votroci konečně do vedení, to když David Drozd potáhl míč po čáře a jeho prudký přízemní centr na zadní tyči uklidil do sítě Joel 0:1. O dvě minuty později bylo rozhodnuto. Do velkého čtverce pronikl nebojácně Pago, Sazma ho podtrhl a rozhodčí Nenadál ukázal na bílý puntík. Proti všem pravidlům se k exekuci pokutového kopu postavil faulovaný Pago a bezpečně střelou pod břevno stanovil konečný výsledek 0:2.