Hradecký B tým doma vítězně

31. 8. 2008   |   Redakce
Dnes se hradečtí votroci utkali s divizním nováčkem z Kunovic. Gólem Pacáka zvítězili 1:0.

HRADECKÝ /81. PETR ČECH/, JANOUŠEK, KOUT, JAN ČECH – DVOŘÁK

Proti soupeři, jehož dosavadní výsledky budily respekt, nastoupili domácí v pozměněném rozestavení, a již ve 2. minutě zahrávali trestný kop po faulu na Dvořáka. Nastřelený míč před branku vyrazil hostující brankař Chadima. V 7. minutě nastřelil míč před branku Pacák, Chadima chytá. V 9. minutě střílel Černý nad branku. Ve 13 .minutě zahrával trestný kop Jan Čech, hosté odvrátili k Veselkovi, ten střílel, jeho střela byla zblokovaná. V 15. minutě zahrávali domácí rohový kop nakrátko, Kašpar z centrovaného míče střílel vedle. V 16. minutě chyboval v rozehrávce Kašpar, Paták střílel vedle branky Hrdiny. V 19. minutě se do první vážnější šance hostí dostal nestárnoucí František Koubek, střílel však vedle. Ve 32. minutě se k odraženému míči dostal Veselka, střílel také vedle. Ve 34. minutě zahrávali hosté trestný kop, střela Kuneše šla však vedle branky Hrdiny. Ve 38. minutě velmi dobře sklepl míč Dvořák Pacákovi, ten střílí vedle. Poločas skončil 0 : 0, domácí měli více ze hry, hosté hrozili nebezpečnými brejky.

Ve 47. minutě se dostali do šance hosté, Hrdina zachránil, z následného protiútoku střílel Kout nad branku. V 50. minutě Hrdina vyrazil nastřelený míč před branku po rozehraném trestném kopu. V 61. minutě hosté dvakrát vystřídali. V 62. minutě se domácí dostali do vedení, když se k odraženému míči dostal Pacák a ze 20ti metrů prostřelil Chadimu – 1 : 0!!!

V 67. minutě se opět dostal ke střele Veselka, opět střílí nad branku. V 69. minutě se ke střele dostal Jan Čech, Chadima chytá. Z následného protiútoku se uvolňoval Koubek, Zieris ho fauloval, inkasoval žlutou kartu a z následného trestného kopu Doležal střílí hlavou nad branku Hrdiny. V 71. minutě zahrával rohový kop Pacák, rozehraný míč centroval Dvořák před branku, míč skončil na břevně branky Chadimy. V 73. minutě z velké dálky střílel Paták, Hrdina se však překvapit nenechal. V 75. minutě měli domácí 100% šanci Janouškem, po přihrávce Dvořáka, Janoušek však nedal. V 77. minutě se prezentoval dalekonosnou střelou Kout, Chadima zázračně chytá. V 82. minutě se do další 100% šance dostal Kout, jeho lob však skončil mimo branku. V 87. minutě srazil jednu střelu Zieris, druhá střela hostí šla nad branku. V nervózním závěru si domácí cenné vítězství již pohlídali.

Slovo trenéra:

Cenné a naprosto zasloužené vítězství nad velice kvalitním soupeřem. Nastoupili jsme s pozměněným rozestavením 4 – 1 – 4 – 1, se snahou eliminovat rychlý přechod soupeře do útoku, což se nám podařilo. Vytvořili jsme si několik velmi dobrých brankových příležitostí, ale dokázali jsme, bohužel, zrealizovat pouze jednu. Hráčům patří poděkování, jednoznačně napravili trapný dojem, který jsme zanechali v předešlém utkání s Chrudimí. Velmi dobré utkání odehrál Jirka Janoušek.

Je třeba se však držet na zemi, protože v příštím kole zajíždíme na horkou půdu do Pardubic, na Teslu a venku jsme ještě nebodovali…

Zde si můžete prohlédnout jediný gól zápasu.