Hradec Králové B - Trutnov 1:1 (0:0)

22. 8. 2011   |   Redakce
V krajském derby zremizovala rezerva Votroků s týmem FK Trutnov 1:1.

V nedělním dopoledni se na novohradeckém hřišti hrál otevřený fotbal s množstvím šancí na obou stranách. V první půli se však nikomu nepodařilo vsítit branku a tak poločas vyzněl brankově naprázdno.

Ve druhé půli již góly padaly. Ten první však za záda domácího brankáře Ottmara, když po zahrání rohového kopu vznikla před jeho brankou nepřehledná situace, které využil hostující Makovský a poslal hosty do vedení, 0:1. Votroky však tato branka nepoložila a ještě více zvýšili své úsilí za dosažení kýžené branky. Té se nakonec dočkali až v samém závěru utkání, kdy se po sérii rohových kopů nejlépe zorientoval domácí Korba a tím také zachránil bod pro Votroky.

Sestava: Ottmar, - Vlček, Novák, Kábrt, Malý - Krolop (62. Doležal), Veselka, Dvořák Jan, Kopáč (55. Tichý) - Hofman, Petřík (55. Korba)
Branky: 90. Korba - 50. Makovský, Diváků 200, ŽK: Ottmar, Malý, Dvořák J., Novák - Marks, Šťastný

Miloš Mejtský, trenér: "Hrál se otevřený fotbal s rušnými okamžiky. Po obdržené brance jsme získali mírnější převahu a utkání jsme nakonec dotáhli alespoň do remízového stavu."