Horní Měcholupy - FC Hradec Králové B 2:2 (1:1)

26. 4. 2010   |   Redakce
Rezerva přivezla bod za remízu 2:2, když dvakrát v utkání vedla.

Hosté měli výborný vstup do utkání, když se již ve 2. minutě trefil krásně ze vzduchu Voltr a poslal hosty do vedení – 1 : 0 ! V 9. minutě zahrávali trestný kop z hloubi pole domácí, hosté zásluhou Hubičky odvrátili. Ve 12. minutě zahrávali domácí rohový kop, ke střele se dostal domácí Musil, hosté odvrátili. V 18. minutě domácí vyrovnali po chybě Černého na 1 : 1. Ve 23. minutě zahrával trestný kop z hloubi pole Hečko, domácí brankař Janocsko tak tak vyrazil. Ve 28. minutě se středem hřiště dostával Voltr do zakončení, před šestnáctkou byl faulován, píšťalka rozhodčího však zůstala němá. Ve 30. minutě střílel z velké dálky domácí Malík, vedle. Ve 45. minutě zahrávali hosté rohový kop Voltrem, domácí brankař Janocsko míč s námahou vyrazil.

V závěru prvního poločasu musel pro zranění odstoupit Hečko, toho nahradil Veselka a do začátku 2. poločasu nastoupil Karanský, který nahradil zraněného Žáka. V 50. minutě zahrávali domácí rohový kop, hosté opět odvrátili. V 54. minutě dává velmi dobrý míč za obranu domácích Černý, před Hubičkou zachránil v poslední chvíli domácí brankař. V 58. minutě střílel velmi dobře asi ze 30ti metrů Hubička, Janocsko tak tak vyrazil na rohový kop. Z následného rohového kopu Voltra míč v jasné šanci minul Kouřil. V 65. minutě byl ve vyložené šanci faulován uvnitř pokutového území Hubička, opět se nepískalo !! V 70. minutě vyvezl výborně míč hostující Kouřil, dává doleva na Zeleného, který centroval před branku a v těžké pozici trefil míč výborně ze vzduchu Karanský, který poslal hosty do vedení 2 : 1 !! Hned z následujícího útoku domácí vyrovnali, když z trestného kopu, střelou přes zeď dává gól domácí Velas – 2 : 2 ! V hektickém závěru utkání, kdy se domácí snažili za každou cenu strhnout vedení na svoji stranu, mohl rozhodčí odpískat ještě jeden pokutový kop proti domácím, leč nestalo se tak. Hosté pozornou hrou cenný bod ubránili.

Ladislav Brož, trenér: "Za nasazení, výkon i předvedenou hru je nutné tentokrát hráče pochválit, škoda jen, že když jsme 2 x vedli, že jsme nedokázali utkání dotáhnout do vítězného konce."

Sestava: Volšík - Žák /46. Karanský/, Přibyl, Kouřil, Černý - Hečko /41. Veselka/, Lacina, Nemček, Zelený - Voltr,