Hlavice - FC Hradec Králové B muži 1-0 (0-0)

16. 9. 2007   |   Redakce

Utkání, které se odehrávalo na malém hřišti v Hlavici, bylo plné osobních soubojů a nakopávaných balonů hraných do pokutového území.

V prvním poločase se hrálo převážně ve středu hřiště a ani jedno mužstvo si nevypracovalo gólovou šanci. Domácí hrozili po velkém množství standardních situací, které jim svým rozhodováním poskytl rozhodčí. Hosté se snažili hrát kombinačně po zemi, ale důraz domácích jim neumožnil dostat se do větší šance. Do kabin se šlo za stavu 0-0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s ještě větším úsilím vstřelit branku, ale hosté jim chytrou hrou tuto snahu dlouhou dobu neumožnili a sami podnikali rychlé brejky, které byli zastavovány praporkem (ofsajdy 2-10 !!!!!!). V 60. minutě se zapomněl na kraji obrany hodně vzadu domácí obránce a na brankáře Bejera postupovali sami Melek a Munster. Prvně jmenovaný místo přihrávky do prázdné branky volil samostatné zakončení. Brankář Bejer se štěstím jeho lob chytil. V 65. minutě postupoval sám na Frydrycha Dido, ale ani jemu se lob přes brankáře nepovedl a hradecký brankář svoje mužstvo podržel. O utkání rozhodla 81. minuta kdy Filip zahrál míč do útočníka, ale místo odkopu od branky rozhodčí ukázal nepochopitelně na rohový praporek. Zahraný rohový kop se smolně po teči odrazil od Karala do Beláka a skončil v síti hradeckých. V závěru utkání se Hradec chtěl pokusit o vyrovnání, ale ani zákrok zezadu po odehrání míče na Munstera píšťalku do úst rozhodčího nevložil.

Fakta:

Žluté karty: 0-2

Červené karty: 0-1 (90. Veselka)

Ofsajdy: 2-10 !!!!!

Standardní situace: 23- 7 !!!!! na útočné polovině

Rohové kopy: 10- 4 !

Rozhodně si nemyslím, že by jsme v utkání hráli tak, aby poměr standardních situací byl tak výrazný pro domácí mužstvo.