Hattrick Čajiče sebral všechny body juniorskému týmu

29. 4. 2013   |   Redakce
FK Teplice jun. - FC Hradec Králové jun. 3:0 (0:0)

Votroci zavítali v 28. kole do Teplic. Domácí týmy byl posílen o několik hráčů A mužstva, za hosty zase nastoupil velezkušený Milan Fukal. Utkání nakonec rozhodl hattrickem bosenský záložník Aldin Čajič.

V prvním poločase se hrálo dlouho bez větší šancí. Hosté zahrozili dvakrát po akcích ze strany, kdy vystřelili z úhlu mimo. Postupem času převzali iniciativu žlutomodří, ale i jejich zakončení postrádalo přesnost.

Do druhé půle vlétli domácí ve velkém stylu, nejprve vybojoval Vůch penaltu, kterou však Kodeš neproměnil, trefil pouze tyč. Své zaváhání napravil o minutu později, kdy posadil míč na hlavou Čajiče a bylo to 1:0. Za sedm minut si spolupráci zopakovali, Kodeš poslal Čajiče do sólového úniku a ten s přehledem proměnil. V 72.minutě završil Čajič dokonce hattrick, tentokrát po přihrávce Strady vystřelil přesně mezi nohy brankáře Vízka. Čajič byl při chuti i nadále, z úhlu však trefil pouze tyč, ani to nezměnilo nic na výhře Teplic v poměru 3:0.

FK Teplice: Lipš – Krátký, Šalda, Lüftner, Kopas – Polák, Soukup (81.Kulhánek) – Strada (86.Špírek), Čajič, Vůch (72.Hlaváček) – Kodeš (89.Vošmik).
FC Hradec Králové: Vízek – Bodlák (72.Vlček), Simerský, Fukal, Hock - Sixta (46.Krolop), Janoušek, Voltr, Zelený (53.Furik) - Zec (53.Hofman), Krčál (65.Ptáček).

Branky: 52., 59. a 69.Čajič, ŽK: 77.Krátký - 74.Vlček, 89.Voltr, Rozhodčí: Berka – Blažej, Koval.