FK Trutnov - FC Hradec Králové B muži 1-1 (0-1)

Šťastný - Mikeš, Syrovátka, P. Makovský, Gorner - Machalík, ( 68. Pejchal), Marks, J. Makovský (90. Chmelík), Mařas (15. Horák) - Kamitz, P. Šembera

FC Hradec Králové B : Frydrych (27. Pišta) - Veselka, Kašpar, Přibyl, Belák - Kaplan, Špidlen, Jelínek (84. Zieris), Uchtil (86. Melek) - Dvořák, J. Čech

Branky :

78. Kamitz - 11. Špidlen

ŽK : 0 - 5

Diváků : 150

Domácí tentokrát vstoupili do utkání aktivně, už ve 3.min se dostával do šance Šembera a v 5.min střílel nebezpečně Kamitz, gólman hostů vyráží na roh. V 11.min ale domácí neuhlídali Špidlena, který po přihrávce z levé strany poslal Hradec do vedení. V 19.min pronikal do vápna domácí Machalík, obrana hostů ho však zablokovala. Na druhé straně si našel cestu do pokutového území Kaplan, domácí stačili odvrátit na roh. Ve 31.min se odražený míč dostal k volnému Uchytilovi, Šťastný jeho střelu vyráží s námahou na roh a po něm střílí z voleje Přibyl a Šťastný tentokráte u levé tyče jeho střelu vyráží. Ve 37.min tečovanou střelu Kamitze snadno chytá druhý gólman hostí Pišta, když Frydrych musel pro zranění odstoupit. Další šance přišla až v nastaveném čase první půle, když po rohu Kamitze přestřeluje Horák hlavou branku.

V 50.min na jedné straně střílí mimo tyče Görner a na druhé pouze slabě Jelínek. V 57.min přišla pěkná střela Petra Makovského z dálky, hostující gólman vyráží na roh. Vzápětí střílí z levé strany Kamitz, brankář Pišta reflexivním zákrokem drží čisté konto. O minutu později přízemní střela Gornera jen těsně míjí branku. V 73.min přihrál Čech Kaplanovi, jehož tečovanou střelu Šťastný vyráží a Mikeš odkopává míč do bezpečí. V 75.min si střela Petra Makovského cestu mezi tyče nenašla. Ihned z protiútoku přišla velká šance hostů po ideální přihrávce Čecha, na jejímž konci Dvořák neprostřelil Šťastného, který opět skvěle zasahuje. Na druhé straně se po akci Pejchala míč dostal ke Kamitzovi, který střelou k levé tyči vyrovnal. V 87. minutě Melek zacentroval na zadní tyči Kašpar vracel před bránu, na míč letící půl metru od čáry nedokázal dosáhnout Přibyl. Poté přišla na jedné straně střela Čecha vedle branky a na druhé straně Görnerova střela vysoko nad. V 89.min brankář Pišta vytahuje krásnou střelu Petra Makovského na roh. V nastaveném čase ještě Šťastný vyráží hlavičku Čecha, a tak se nakonec mužstva rozešla smírně.

Miloš Dvořák (trenér Trutnova) : „Jsem spokojený s bodem, myslím, že jsme s kvalitním soupeřem sehráli slušné utkání. Byla škoda, že po úvodním tlaku jsme zbytečně inkasovali.Ale kluci si dnes sáhli na dno a dokázali zápas vyrovnat. V některých chvílích nás podržel i brankář Šťastný.“

Martin Barbarič (trenér FC HK B) : „Po průběhu utkání je škoda, že jsme ho nedotáhli do vítězného konce, protože jsme si na rozdíl od domácích vytvořili ještě další velké příležitosti. Měli jsme výsledek za stavu 1:0 potvrdit druhou brankou.“