FK Pěnčín-Turnov - FC Hradec Králové B 2:0

10. 11. 2008   |   Redakce
Naše "béčko" nestačilo na fotbalisty Turnova a již podruhé za sebou prohrálo a v tabulce kleslo na čtvrté místo.

Utkání se hrálo na velice měkkém terénu, domácí začali lépe, již ve 3. minutě zahrávali rohový kop který hosté odvrátili, v 6. minutě se však již domácí dostali lacino do vedení, když na střelu Patočky z dobrých 35ti metrů Volšík vůbec nereagoval…!!! V 7. minutě chyboval v rozehrávce Kašpar, hosté taktak odvrátili. V 9. minutě se dostali do jasné šance hosté, Janoušek však zkušeného Cimbála v brance domácích nepřekonal.. Ve 24. minutě se hosté dostali opět ke slovu, ale Čech zakončoval nepřesně. Ve 25. minutě zahrávali hosté další trestný kop z hloubi pole, k odraženému míči se dostal Kašpar, jeho střelu však Cimbál bravurně vyrazil, Hradeckého dorážka šla nad branku. Ve 29. minutě střílel Veselka těsně vedle. Ve 32. minutě se dostával do šance domácí Mrklas, Volšík byl tentokrát na místě. Ve 37. minutě zahrával trestný kop Čech, jeho střela šla opět těsně vedle… !!! Ve 42. minutě se domácí dostali do dvoubrankového vedení, když Volšík nesmyslně fauloval domácího Mrklase a Zdražil se z pokutového kopu nemýlil – 2 : 0 !!! Ve 45. minutě se dostal do jasné šance domácí Mrklas, Volšík chytá.

I ve druhém poločase začali opět lépe domácí, v 56. minutě se po rohovém kopu dostali do šance, hosté se štěstím odvrátili. V 68. minutě se dostal do jasné šance střídající Hubička, dává však opět vedle !!! V 70. minutě se dostal ke střele Veselka, Hubička tečoval, míč však skončil vedle tyče branky Cimbála… V 75. minutě se do další šance dostali hosté, přetažený míč od Zinkeho vrátil před branku Čech, Hubička na něj opět nedosáhl. V 79. minutě nestačil Kašpar rychlostně na Mrklase, Volšík tentokrát zachránil. V 90. minutě zahrávali hosté další rohový kop, slabou střelu Zierise Cimbál chytil. V nastaveném čase zahrával ještě rohový kop Pacák, Cimbálovi míč vypadl, ale nikdo ho nedokázal dopravit do branky.

Trenér Ladislav Brož: "Prohráli jsme podruhé za sebou, opět po našich hrubých chybách…!!! Soupeř se na těžkém terénu lépe pohyboval, naši hráči opět nedokázali proměnit vyložené šance !!!"

Sestava: VOLŠÍK – KOUŘIL, KAŠPAR, ZIERIS, PACÁK – KOUT/66. HUBIČKA/, VESELKA, JANOUŠEK /73. ALVINO/, HRADECKÝ – ČECH, ZINKE