FK Náchod - Deštné - FC Hradec Králové B 1:0 (1:0)

28. 3. 2010   |   Redakce
V divizním utkání prohrále rezerva na hřišti týmu FK Náchod.

Utkání se hrálo na velmi dobře připravené hrací ploše v Náchodě – Bělovsi, do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se od první minuty tlačili před branku hostí. Již ve 3. minutě odehrál míč do autu Černý po trestném kopu domácích, z následného autového vhazování Černý míč srazil na rohový kop, z kterého domácí Malý snadno skóroval – 1 : 0. V 6. minutě zahrávali domácí další rohový kop, ze kterého však nic nevytěžili. V 7. minutě se do jasné šance dostali hosté, kdy po levé straně unikl Zelený, dostal se sám až před Kobose, místo střely však volil přihrávku, kterou pokazil. Hned v 10. minutě zahrávali hosté Voltrem trestný kop z hloubi pole, Zelený míč vrátil před branku, kde Karanský dává hlavou vedle. Ve 12. minutě, po odkopu chyboval Kábrt, domácí Šorfa dával míč před branku Volšíka, kde však na něj nikdo nedosáhl. Ve 14. minutě nastřelil míč před branku Hečko, domácí Hubka míč odkopl do zámezí. Mezi 15. – 19. minutou zahrávali domácí 4 rohové kopy, nic z nich však nevytěžili. V 19. minutě vybojoval míč na Jirmanovi Voltr, v jasné šanci však střílel pouze do Kobose. Ve 25. minutě zahrával trestný kop z hloubi pole Voltr, k odraženému míči se dostal Černý, jeho střela však šla vedle. Ve 27. minutě se ke střele z dálky dostal Nemček, Kobos však chytá. Ve 34. minutě se prosadili z levé strany opět hosté, po centru Hečka nastřelil Veselka pouze protihráče. Ve 35. minutě se dostal ke střele Hečko, jeho střela byla zblokovaná. Ve 38. minutě se dostali do přečíslení 4 : 3 hosté, Hečko však volil ukvapenou střelu, která šla vedle. Ve 43. minutě zahrával trestný kop Voltr, Kobos chytá. Ve 45. minutě nastřelil ostrý míč před branku Veselka, kde však na něj nedosáhli Voltr, Nemček, Karanský.

Do druhého poločasu hosté vstoupili střelou Černého, ta však šla vedle. V 50. minutě se dostal ke střele hlavou domácí Malý, jeho střela šla však vedle. V 55. minutě se opět z levé strany uvolnil Hečko, střílel však vedle. V 59. minutě zahrával rohový kop Hečko, domácí odvrátili. V 61. minutě zahrával rohový kop Voltr, domácí opět odvrátili. V 63. minutě byl faulován Hečko, následný trestný kop poslal Voltr pouze do zdi. V 67. minutě zahrával trestný kop domácí Malý, pokusil se překvapit Volšíka, ten však jeho střelu vyrazil na roh. V 68. minutě se ke střele dostal Přibyl, střílel však vedle. V 70. minutě dával míč před branku domácích Veselka, dva domácí hráči míč minuli, z celku hostí však nikdo nedokázal míč dopravit do branky. V 74. minutě se dostal k dalšímu centru Veselka, nikdo na něj však nedosáhl. V 77. minutě se dostali do šance domácí, Škoda však dává hlavou vedle. V 80. minutě střílel z trestného kopu Voltr, Kobos opět chytá. V 84. minutě, po trestném kopu Beláka, trefil domácí Šorfa hlavou břevno.

Ladislav Brož, trenér: "Přestože jsme se na standardní situace domácích připravovali, hned z první jsme inkasovali branku… Myslím si, že utkání by spíše slušela remíza, protože jsme si dokázali vypracovat šance, dokázali jsme domácí dostat pod tlak, domácí si ze hry prakticky žádnou šanci nevytvořili. Bohužel jsme však za tři utkání dokázali vstřelit pouze jedinou branku, což je hrozně málo, vyhrávat se s tím nedá!!!"

Sestava FC Hradec Králové: Volšík - Černý, Kábrt, Kouřil, Zelený - Veselka, Nemček /46. Janoušek/, Přibyl /72. Lacina/ Hečko - Voltr, Karanský /75. Kuťák/