FC Hradec Králové - FK Pardubice 0:1 (0:0)

17. 5. 2010   |   Redakce
V nedělním utkání prohrála rezerva s vedoucím týmem tabulky a jistým postupujícím do ČFL, FK Pardubice 0:1.

Do velice důležitého utkání s kvalitním soupeřem nastoupili domácí opět v pozměněné sestavě doplněné hráči A mužstva. V 8. minutě zahrávali hosté trestný kop, domácí Němeček odvrátil za cenu rohového kopu. Ve 21. minutě po centru Přibyla hosté odvrátili za cenu autového vhazování, z něj se dostal ke střele Tomašák, střílel však nad branku. Ve 27. minutě domácí dobře zakombinovali, Hubička sklepl míč Lacinovi, jeho střela však byla zblokovaná. Ve 41. minutě měli hosté vyloženou šanci, když Petrus přehazoval Volšíka a z prázdné branky míč vykopl domácí Zelený.

Do 2. poločasu vstoupili aktivněji domácí, ve 47. minutě zahrával rohový kop Voltr, Němeček v jasné šanci však střílel hlavou nad ! V 54. minutě, po rohovém kopu Tomašáka, míč v dobré pozici netrefil dobře hlavou Dorotík. V 69. minutě se hosté dostali do vedení, když Volšíka prostřelil hostujcí Petrus – 0 : 1 ! V 78. minutě nebezpečí před vlastní brankou odvrátil Přibyl. V 87. minutě se dostal ke střele domácí Karal, jeho střela šla nad branku. V 90. minutě zahrávali domácí rohový kop, na který šel i brankař Volšík, rozhodčí však pískl faul na brankaře hostí…

Ladislav Brož, trenér: "Sehráli jsme velice nepovedené utkání, za celý zápas jsme se nedostali prakticky do vyložené šance ze hry, soupeř využil svoji jedinou šanci ve druhém poločase ke stanovení konečného výsledku."

Sestava: Volšík - Přibyl, Karal, Němeček /81. Kouřil/, Zelený - Voltr, Lacina /83. Veselka/, Nemček, Tomašák -Hubička, Dorotík /83. Karanský/