FC Hradec Králové - FK OEZ Letohrad 1:2 (0:2)

14. 3. 2010   |   Redakce
V dnešním dopoledni prohrála naše rezerva v prvním zápase jarní části soutěže Divize C s týmem Letohradu 1:2.

Do utkání, které se hrálo za krajně nevlídného počasí, vstoupili domácí aktivně, již ve 2. minutě naběhl na dlouhý pas Černého Karanský, ale hlavou míč netrefil dobře a ten skončil mimo branku. V 5. minutě pokus o vysunutí Semeráda vyřešil včasným vyběhnutím Volšík. V 6. minutě odvrátil před Voltrem hostující Vaniš. V 7. minutě zahrávali hosté rohový kop, tečovaný míč taktak vyrazil Volšík. Ve 13. minutě se hosté ujali vedení, branku vstřelil hostující Hundák – 0 : 1. V 16. minutě, po dalším rohovém kopu Vaniše, dává Filip vedle. V 18. minutě se dostal do šance Karanský, po akci Hečka, dává však nad… Ve 24. minutě se dostal ke střele Lacina, dává vedle. Ve 26. minutě hosté zvýšili na 0 : 2, když míč do branky dorazil Řehák. Ve 38. minutě měli domácí další šanci, po trestném kopu Hečka na míč nedosáhl Karanský. Ve 40. minutě se do jasné šance dostal hostující Semerák, za cenu rohového kopu zachránil Volšík. Ve 45. minutě se blýskl skvělým zákrokem hostující brankař Kykal, který zázračně vytáhl trestný kop Voltra ze šibenice.

Do 2. poločasu vstoupili opět lépe domácí, ve 47. minutě se po centru Hečka, nedokázal prosadit před brankou Voltr. V 58. minutě se domácí dostali poprvé k rohovému kopu, Kouřil však v šanci Kykala nepřekonal. V 60. minutě střílel Zelený, Kykal opět chytá. V 72. minutě se k míči dostal Karanský, krásnou střelou přehodil Kykala a snížil na 1 : 2. V 80. minutě střílel Veselka, Kykal chytá. V 87. minutě se do šance dostal hostující Semerák, Volšíka však nepřekonal. V 89. minutě střílel Veselka těsně vedle. V závěru si hosté vedení pohlídali, utkání skončilo jejich vítězstvím 2 : 1.

Ladislav Brož, trenér: "Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme soupeře pustili díky našim chybám lacino do dvoubrankového vedení. Na našich hráčích byla vidět patrná nervozita. Ve druhém poločase jsme znatelně přidali, dostali soupeře pod tlak, dokázali jsme však jen snížit na 1 : 2."

Branky: 71. minuta Karanský – 13. minuta Hundák, 26. minuta Řehák

Rozhodčí: Němec, Řezáč, Klátil

Sestava: Volšík - Černý, Kábrt, Kouřil, Zelený - Voltr /70. Pártl/, Lacina, Veselka, Hečko - Hubička, Karanský