FC Hradec Králové - FK Dobrovice 4:0 (1:0)

15. 11. 2009   |   Redakce
Poslední utkání podzimní části Divize C se hrálo na umělé trávě Všesportovního stadionu za nevlídného mlhavého počasí.

Domácí začali aktivně a již v 5. minutě se dostali do vedení Kábrtem, který zužitkoval rohový kop Hečka. V 16. minutě měli další šanci domácí, Nemčekovi však míč v rozhodující chvíli odskočil. Ve 30. minutě nastřelil z trestného kopu Hečko pouze zeď bránících hráčů. Ve 32. minutě chyboval v rozehrávce Nemček, střelu hostujícího Kohouta vyrazil Volšík na rohový kop, který domácí odvrátili. Ve 37. minutě měli domácí vyloženou šanci, kterou však Lacinovi bravurně zlikvidoval brankař Kraus v brance hostí. Ve 43. minutě se dostal před opět Krause Lacina, svoji šanci však opět neproměnil.

I do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí, v 52. minutě nastřelil míč před branku Veselka, Hubička však na něj před prázdnou brankou nedosáhl. V 53. minutě domácí zvýšili své vedení na 2 : 0, střelcem byl Veselka. V 54. minutě měl Veselka další šanci, dává však vedle. V 79. minutě se po sólu prosadil střídající Voltr a dává na 3 : 0. Hned v následující minutě dává na 4 : 0 velmi dobře hrající Pártl. V 90. minutě měl ještě jasnou šanci Špidlen, který šel sám na Krause, ale neproměnil.

Ladislav Brož: trenér: "V tomto utkání jsme zvítězili naprosto zaslouženě, po celé utkání jsme měli převahu, kterou jsme vyjádřili čtyřmi brankami. Naše vítězství mohlo být ještě vyšší, několik dobrých šancí jsme ještě neproměnili."

Sestava: VOLŠÍK - PŘIBYL, KÁBRT, KOUŘIL, ŠPIDLEN - VESELKA, LACINA, NEMČEK /53. VOLTR/, HEČKO /83. BRAUN/ - HUBIČKA /85. ČERNÝ/, PÁRTL

Branky: KÁBRT, VESELKA, VOLTR, PÁRTL

Žluté karty: ŠPIDLEN, VESELKA – ČÁSLAVA