FC Hradec Králové B muži - Velim 0-3 (0-1)

28. 10. 2007   |   Redakce

Sestava:

Frydrych - Veselka, Kašpar (57. Motyčka), Jelínek, Belák - Špidlen, Dvořák J., Přibyl, Melek (75. Brandejs) – Hašler (57. Uchytil), Čech J.

Do Hradce Králové přijelo mužstvo Velimi, které dokázalo na hradecké béčko uplatnit taktiku s kterou si nedokázalo poradit. Hosté hráli ze zabezpečené obrany, kterou výborně dirigoval kapitán Antoš a podnikali nebezpečné brejky. Hned v 7.minutě jim jeden vyšel a po nedůrazu v obraně domácích se hosté ujali vedení 0-1. V 9. minutě nebezpečně pálil Čech po přihrávce Melka. To bylo však na dlouhé minuty vše. 31. minutě si po akci Čecha a centru Melka naběhl na přední tyč Dvořák, ale jedinou šanci v prvním poločase nedokázal usměrnit do branky. Ve 43. minutě byla odpískaná malá domů hostům. Nepřímí kop z malého vápna Dvořák s Belákem trefili po špatném rozehrání jen do zdi. 45. minutě ještě nebezpečně hlavičkovali hosté nad.

Ve 48. minutě si na pas za obranu naběhl Jelínek, ale jeho střela mířila nad. V 61. minutě po centru a snad jediném špatném odkopu obrany Velimi měl šanci Špidlen s jeho prudkou střelou si však brankář poradil. Dva smrtící brejky přišli v 73. a 75. minutě kdy obrana nezachytila náběhy za obranu a rázem bylo 0-2 a 0-3. V 90. minutě vystřelil z dálky pěkně Jelínek, ale brankář si nadvakrát poradil.

Martin Barbarič, trenér Hradce :

Podali jsme nejhorší výkon podzimu, nedokázali jsme si pořádně přihrát a ani v důrazu jsme se soupeři nevyrovnali. Tři střeli za utkání je proklatě málo. Soupeř se na nás výborně připravil. Naše hráče jsme v přípravě upozorňovali, že soupeř hraje na brejky, přesto jsme z nich dostali 2 branky!!!