FC Hradec Králové B muži - Týniště 1-0 (1-0)

Frydrych – Veselka, Kašpar, Hradecký – Bitomský(71. Rusetski), Krejcar, Zinke, Kout(62. Melek ), Jirman(81. Slabaschevich) - Dvořák J., Svoboda

Matčišin – Lemfeld, Zdeňka, Hrubý, Tomášek – Černý, Plašil, Gavula, Grim – Gorol, Winkler

Branky :

5. Krejcar

ŽK : 2-1

ČK : 0-0

Již v 5.min po akci Svobody s Dvořákem se k centru z levé strany dostal Jirman a našel naběhnutého Krejcara, který nedal brankáři hostů šancia upravil na konečných 1-0, což v té chvíli a po takovém průběhu utkání nikdo nečekal. V 12.min našel Kašpar Dvořáka, který krásně vysunul Svobodu, jeho zpětná přihrávka našla opět Dvořáka, ale ten zamířil vedle. V 16.min po důrazu v osobním souboji přetlačil Bitomský soupeře a Zinke postupoval ze strany sám na brankáře, branku však minul. V 21.min odvrátili hosté standardní situaci na roh. Po jeho zahrání se k odraženému míči dostal Zinke, ale opět střílel mimo. V 31.min si k trestnému kopu stoupl Zinke a jeho výtečnou střelu ještě lépe zlikvidoval brankář Matčišin. Hosté se do vážnější šance dostali v 35.min, kdy se Frydrych nedohodl s obranou a Zdeňka hlavou minul prázdnou branku po dobře zahraném trestném kopu Gorola.V 37.minposlal Veselka pas na Bitomského, který vysunul Zinkeho, ale ten tváří v tvář brankáři neuspěl. Poslední náznak šance v prvním poločase měl Gorol z trestného kopu, ale trefil jenom Veselku, který dobře vyskočil ve zdi.

Do druhého poločasu vlétli domácí se snahou utkání rozhodnout. Hned v 46.min Svoboda vysunul Bitomského před kterým odvracela hostující obrana jen na rohový kop. Ten si našel hlavu Krejcara a jeho hlavička šla jen těsně mimo. V 47.min Goroluv trestný kop těsně minul branku Frydrycha. V 52.min po ukázkové narážečce Zinke – Dvořák. Postupoval Dvořák sám na brankáře, ale ten opět chytá. 53.min odražený míč po rohovém kopu se dostal ke zcela volnému Hradeckému, jeho slabou střelu brankář chytá. 65.min k odraženému míči se kousek za polovinou hřiště dostal Krejcar. Udělal si z hráčů Týniště slalomové branky a dostal se před osamoceného brankáře, ale ten opět výborně zachránil. V 74.min se domácí už radovali, branka pro postavení mimo hru neplatila. V 82.min si na pas za obranu naběhl Svoboda. Postupoval sám na branku a tu střelou na vzdálenější tyč těsně minul. V 90.min měli šanci po chybě Frydrycha, který chytil míč rukou mimo vápno ještě hosté, ale Rusetski hlavou odvrátil. Následoval brejk, když míč putoval po ose Zinke – Svoboda – Zinke, tomu však dnes nebylo souzeno vstřelit branku.

Martin Barbarič (trenér FC HK B) :

Za bojovnost a nasazení musím pochválit celý tým. Kdy kromě deseti minut v závěru prvního poločasu jsme měli hru pevně ve svých rukou. Následně ho musím pokárat, protože neproměňováním několika 100% šancí jsme se museli strachovat o výsledek utkání až do konce. K tomu musím říct, že trenéři mají taky jenom jedny nervy.