FC Hradec Králové B muži – Sokol Ovčáry 2-1 (0-1)

12. 8. 2007   |   Redakce

Utkání začaly lépe Ovčáry a už ve 3.minutě hlavičkovaly v dobré příležitosti vedle. V 10. minutě trestný kop zahrával Čech a po závaru před brankou efektně přes hlavu zakončoval Munster. V 16.minutě opět centroval z pravé strany Čech a hlavou zakončoval Munster, výborný zákrok předvedl brankář hostí a vyrazil balón na roh. Ve 24.minutě skončila akce hostí brankou po nedůrazu domácích v pokutovém území, branku dal Hyka 0-1. V 33.minutě ŽK(Ovčáry) Kreuz, zezadu fauloval unikajícího Dvořáka. 37.minuta obrovskou šanci hostí po nedůrazu ve vápně výborně chytil Frydrych. Ke konci poločasu domácí přidali a vypracovali si dvě 100% šance. Nejprve ve 43.minutě po závaru ve vápně neproměňuje ze dvou metrů Dvořák a dorážka Munstera šla vedle a ve 45.minutě po křížném pasu Beláka se k odraženému balónu dostal Jelínek a zakončil stelou nad břevno hostí.

Domácí do druhého poločasu vstoupili hodně aktivně a ve 48.minutě se po centru Čecha ve vápně nejlépe zorientoval Munster a vyrovnal na 1-1. Domácí měli ještě několik náznaků šancí, ale nedokázali je dotáhnout do konce. Kolem 65.minuty hosté vyrovnali hru a začali se dostávat do dobrých příležitostí, které obrana domácích někdy i se štěstím zlikvidovala. Domácí se dál snažili utkání rozhodnout. V 85.minutě si na trestný kop Jelínka naběhl Filip a upravil na 2-1. Hosté se na konci utkání dostali do 100% příležitosti, ale netrefili bránu.