FC Hradec Králové B - Turnov - Pěnčín 2:1 (1:1)

14. 6. 2009   |   Redakce
V nedělním slunném dopoledni porazila naše rezerva tým Turnova 2:1

V tomto utkání byli domácí jasným favoritem, v 7. minutě zahrávali první trestný kop, hosté však odvrátili. V 8. minutě dává hlavou, v jasné šanci, Veselka vedle, po centru Hradeckého. Ve 14. minutě zahrozili hosté, po rohovém kopu střílel hlavou těsně vedle neobsazený Jíra. V 15. minutě střílel těsně nad hostující Ježek. V 16. minutě se domácí dostali do vedení, když Veselka rychle vhodil aut, Lacina míč zatáhl do pokutového území a předložil ho před prázdnou branku Hubičkovi – 1 : 0 !!! 18. minuta, naivní faul Kábrta, hosté kopali trestný kop, Hrdina byl připraven. Ve 20. minutě centroval Hečko a Hubička v jasné šanci dává opět vedle. Ve 42. minutě hosté vyrovnali, po faulu Kouřila, zahrávali hosté trestný kop. Střelu Jíry Hrdina vyrazil, Kábrt trestuhodně zaspal a umožnil hostujícímu Ježkovi lacino vyrovnat na 1 : 1 !!! Ve 43. minutě špatným odkopem vybídl Hrdina hosty ke skórování, za cenu faulu situaci vyřešil Drapač. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 1 : 1.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, hned v úvodu střílel vedle Veselka. Poté začali diktovat tempo hry hosté, v 60. minutě střílel nad hostující Koubek. V 66. minutě se domácí dostali do vedení, když ostrý centr Veselky dorazil hlavou do sítě pohotově aktivní Hečko – 2 : 1. V 86. minutě zahrávali hosté trestný kop z hranice pokutového území, Hrdina míč vyrazil. V 90. minutě mohli hosté vyrovnat, když při dlouhého výkopu zaspal Hrdina, který však vzápětí svou chybu napravil a vyloženou šanci hostujícímu Hurtovi bravurně vyrazil.

Slovo trenéra: Ladislav Brož: "Jsem spokojen pouze s výsledkem, naše hra však byla katastrofální. Nebyli jsme schopni si přihrát, udělali jsme neuvěřitelné množství faulů a hrubých chyb !!!"

Sestava: HRDINA - DRAPAČ, KÁBRT, KOUŘIL, HRADECKÝ - VESELKA, LACINA, JANOUŠEK, HEČKO - HUBIČKA, DVOŘÁK /58. JAN ČECH/

Branky:HUBIČKA, HEČKO – JEŽEK

Žluté karty: DRAPAČ, KOUŘIL – PATOČKA, JÍRA