FC Hradec Králové B - SK Převýšov 1:1 (1:0)

18. 4. 2010   |   Redakce
V nedělním okresním derby naše rezerva pouze remizovala s týmem Převýšova 1:1.

Utkání hrané za pěkného slunečného počasí. Domácí začali aktivněji, již ve 4. minutě centroval zprava Hečko, Ducheček v brance hostí však míč stáhl. V 9. minutě zahrávali domácí rohový kop Hečkem odražený míč se dostal k Voltrovi, jeho střela šla však těsně vedle. V 10. minutě střílel Němeček z dálky nad branku. Ve 13. minutě se dostal do šance domácí Kouřil, který si velmi dobře zpracoval trestný kop Voltra z hloubi pole, nastřelil však pouze Duchečka. Až ve 30. minutě se dostali domácí do další akce, centroval Hečko, střela Voltra hlavou šla však nad branku. Ve 35. minutě střílel poprvé z prostřed Voltr, jeho střela šla však opět vedle. Ve 40. minutě se dostal ke střele opět Voltr, opět nic. Ve 45. minutě se domácí dostali do vedení, když se po centru Hečka gólově prosadil Hubička – 1 : 0 !

Do druhého poločasu vstoupili domácí velmi špatně, hned ve 46. minutě zahrávali hosté rohový kop, domácí taktak odvrátili. V 53. minutě zahrával trestný kop Tomašák, jeho střela byla sblokovaná, k odraženému míči se dostal Kouřil, i jeho střela však k Duchečkovi neprošla. 57. minuta, rohový kop Tomašáka, míč hlavou dobře tečuje Hubička, hosté odvrátili jen za cenu dalšího rohového kopu. V 58. minutě se dobře tlačil do zakončení Voltr, na dlouhou nohu však střílel vedle. Hned v 59. minutě opět dobře zapracoval Voltr, míč se dostal k Hubičkovi, který však střílel vedle. V 60. minutě zahrával rohový kop hostující Dvořák, Novák střílel hlavou nad branku. V 61. minutě se po výkopu Volšíka dostal k míči Voltr, jeho střela z dálky orazítkovala levou tyč branky Duchečka ! V 66. minutě střílel z dálky Karal, opět vedle. Šanci na zvýšení vedení dostali domácí v 70. minutě, když byl v pokutovém území faulován Voltr, Veselka však pokutový kop trestuhodně zahodil !!! V 81. minutě zahrával Voltr rohový kop, před Němečkem hosté míč odehráli do bezpečí. Ledová sprcha pro domácí přišla v 90. minutě, když nejprve Veselka zbytečně fauloval a hosté z trestného kopu dokázali vyrovnat na 1 : 1 !!!

Ladislav Brož: "Utkání velice nepovedené jak z hlediska výsledku, tak hlavně z hlediska předvedené hry. Dá se říci, že v prvním poločase jsme měli převahu, dokázali jsme se však prosadit pouze jednou, díky Hubičkovi. Druhý poločas byl z naší strany obrazem bídy a utrpení, vrcholem byl neproměněný pokutový kop, který nedal Veselka…!!! Hosté po zásluze vyrovnali v nastaveném čase Dvořákem."

Sestava: Volšík - Přibyl, Kouřil, Němeček, Zelený - Hečko, Veselka, Karal, Tomašák - Voltr, Hubička /84. Kuťák/