FC Hradec Králové B - Nový Bydžov 2:0 (2:0)

6. 9. 2009   |   Redakce
V nedělním dopoledni si naše rezerva poradila v okresním derby s týmem Bydžova 2:0.

Do prestižního okresního derby, vstoupili velice aktivně a dobře domácí, již ve 2. minutě zahrával rohový kop Lacina a Hubička hlavou poslal domácí do vedení – 1 : 0 !!! Ve 13. minutě střílel dobře Černý, hostující brankař Cejnar nadvakrát chytá. V 19. minutě se dostali poprvé ke slovu hosté, střela Blažeje však letěla vedle branky Volšíka. Ve 27. minutě zahrávali domácí další rohový kop, před Kouřilem odvrátil v poslední chvíli hostující Valenta. Ve 32. minutě zahrávali domácí další rohový kop, hosté odvrátili a následný centr dává Němeček hlavou opět nad branku Cejnara. Ve 37. minutě zahrával Pacák trestný kop a exkluzivní střelou přes zeď nedal Cejnarovi v brance Bydžova nejmenší šanci – 2 : 0 !!!

První poločas vyzněl jasně pro domácí, kteří měli výraznou převahu a zaslouženě se ujali dvoubrankového vedení.

I v úvodu druhého poločasu začali lépe domácí, v 51. minutě mohli domácí své vedení zvýšit, Lacina však v jasné šanci Cejnara nepřekonal !!! V 52. minutě zahrával další rohový kop Hečko, Němeček tečoval opět vedle. V 59. minutě nastřelil ostrý míč před branku Veselka, do branky míč dorážel Hubička, hostující obránce však z prázdné branky míč vyrazil !!! V 65. minutě se dostali ke slovu hosté, střela Věchta šla však nad branku Volšíka. V 67. minutě se dostal ke střele střídající Čech, střílel však vedle. V 71. minutě, po ostrém centru Václavka, střílel Blažej vedle. V 90. minutě střílel hostující Věchet z trestného kopu, jeho střela však Volšíka ohrozit nemohla. V nastaveném čase se ještě dostal do vyložené brankové příležitosti opět Lacina, svoji šanci opět promarnil…!!!

Slovo trenéra Ladislava Brože: "Naprosto zasloužené vítězství, v prvním poločase jsme měli výraznou převahu, kdy se nám navíc dařila kombinační hra, kterou jsme korunovali dvěmi pěknými brankami !!! Ve druhém poločase se nám hra již tolik nedařila, ale výsledek jsme si pohlídali."

Branky: Hubička, Pacák

Sestava FC Hradec Králové: VOLŠÍK - ČERNÝ, NĚMEČEK, KOUŘIL, ŠPIDLEN - HEČKO, LACINA, VESELKA, PACÁK - HUBIČKA, KUŤÁK /61. JAN ČECH/