FC HRADEC KRÁLOVÉ B – BOHEMIANS 1905 B 2:1

20. 10. 2008   |   Redakce
V nedělním dopoledni se střetly rezervy "votroků a klokanů".

K důležitému utkání dvou sousedů v tabulce nastoupili domácí opět v pozměněné sestavě: do branky nastoupil Hrdina, z A mužstva přišel vykartovaný Wozniak.Již ve 2. minutě zahrávali domácí rohový kop Koutem, míč na přední tyči tečoval Hubička, míč se dostal k Janouškovi, který míč opět vrátilpřed branku, Hubička střílel přes hlavu, ale vedle. V 7. minutě se dostal odražený míč ke Koutovi, který střílel opět vedle. V 17. minutě střelu z trestného kopu vyrazil Hrdina, následný rohový kop domácí také odvrátili. V 19. minutě střílel z dálky hostující Ptáček, Hrdina opět vyráží. Ve 20. minutě se dostal za obranu hostující Slezák, Wozniak však nebezpečí odvrátil. Ve 28. minutě zahrával trestný kop Wozniak, jeho tvrdá střela však byla sražena. 38. minuta, další trestný kop hostí chytá Hrdina. Ve 39. minutě se konečně prosadili dobrou kombinací domácí, po centru Veselky se ke střele dostal Kouřil, hostující brankař Hrábek míč vyrazil, následnou dorážku Kouta Hrábek chytil. Ve 45. minutě se domácí dostali do vedení, když po centru Kouřila hlavou skóroval Veselka – 1 : 0 !!! První poločas moc pěkného fotbalu nepřinesl, domácí si však vedení zasloužili.

Do druhého poločasu nastoupili domácí beze změny. V 53. minutě zahrávali hosté trestný kop, domácí odvrátili. V 56. minutě hosté vyrovnali, když po rohovém kopu skóroval hostující Engelman – 1 : 1 !!! V této fázi utkání měli hosté optický tlak, do další šance se však nedostali. V 57. minutě sklepl míč Veselka Čechovi, jeho střela orazítkovala břevno a následnou dorážku poslal Kouřil vysoko nad !!! V 61. minutě se výborně uvolnil Čech, jeho střelu však Hrábek chytil. V 65. minutě zahrávali domácí trestný kop Čechem, brankař Hrábek míč vyrazil ke Koutovi, jeho střela bez přípravy těsně minula levou tyč !!! V 75. minutě se konečně prosadili domácí přes pravou stranu, centr Kouta dorazil do sítě Janoušek – 2 : 1 !!!V 84. minutě se ještě dostal ke střele Čech, jeho střele však chyběla přesnost.V 90. minutě zahrávali hosté trestný kop, domácí však odvrátili…

Gól na 1:0.

Gól na 2:1.

Slovo trenéra:

Velice těžké utkání s nepříjemným soupeřem jsme nakonec zvládli na jedničku a body zůstaly po zásluze na Novém Hradci !!! Nutno říci, že tentokrát se nám hra nedařila podle našich představ, ale i přes to dokázali naši hráči bojovat a po zásluze zvítězili.