Devatenáctka zdolala divizní ˝Sršně˝ z Kratonoh

4. 2. 2018   |   Ondra Trojna
Devatenáctka si připsala další vítězství v zimní přípravě. Tentokrát na umělé trávě Všesportovního stadionu porazila divizní tým FK Kratonohy 3:1.

FC Hradec Králové U19 - FK Kratonohy 3:1 (2:1)
Branky: 11´Čáp, 18´Doležal, 49´Bičiště

Sestava: Šeba Jaroslav - Finěk Daniel, Havel Jakub (70' Nemšovský Adrian), Nemšovský Adrian (46' Ptáček Michael), Horák Daniel - Soukeník Dominik (70' Štěrba Jakub), Štěrba Jakub (46' Mokrejš Jakub) - Kadlec Jan (46' Mahr Jan), Samko Denny (46' Firbacher Filip), Doležal David (46' Bičiště Dominik) - Čáp Roman

Hodnocení, Pavel Matějka - hlavní trenér: S první částí zápasu panuje spokojenost po všech stránkách. Sice jsme hned na začátku inkasovali, ale do poločasu jsme dokázali vývoj utkání otočit v náš prospěch. Vytvářeli jsme si dobrou kombinační hrou a pohybem další příležitosti, které jsme však nedokázali proměnit. Druhý poločas se nám nepovedl sehrát tak dobře jako ten první, ale stále jsme byli aktivní a hned na začátku druhého dějství jsme dokázali skóre navýšit. Celkově jsme spokojeni s naším výkonem a připsali jsme si tak další skalp divizního týmu.