Lindr - Veselka (83. Motyčka), Wozniak, Belák (65. Uchytil) - Špidlen, Filip, Přibyl, Jelínek (75. Melek), Rezek - Dvořák J., Dvořák P.

Branky :

18. Dvořák J., 27. Dvořák P., 85. Rezek

Diváků : 100

V dohrávce 15. kola divize C se podruhé utkali mužstva FC Hradec Králové B a Holice. Minulý týden se odehrál jenom první poločas. Na druhý pokus se vše odehrálo jak mělo. Domácí vstoupili do utkání velice dobře a už ve 30.sekundě měl obrovskou šanci po krásné akci Rezka David Přibyl, ale brankář Ondráček zachránil včasným vyběhnutím. Další nebezpečnou střelu vyslal hned ve 2. min Špidlen. V 15. min trestný kop Jelínka brankář kryl. V 18. min vyhrál na půlce Wozniak souboj o balon, posunul na Rezka, který se dokázal prosadit přes obránce a přesně nacentroval na hlavu J. Dvořáka, který balon krásně trefil a nedal brankáři šanci 1-0. Další pěkná akce přišla po pasu Veselky za obranu kam si naběhl aktivní J. Dvořák. Obrana hostí ho faulovala v pokutovém území a následnou penaltu s přehledem proměnil P. Dvořák 2-0. V 34. min centroval Filip na hlavu J. Dvořáka, který tentokrát nezamířil přesně. Hosté se v prvním poločase jenom bránili a k žádné vážnější šanci se nedostali.

Druhý poločas byl vyrovnanější a hrálo se převážně ve středu hřiště. V 58. min se po zahraném rohu dostal do šance P. Dvořák, ale trefil brankáře. V 81. min chyboval Uchytil a hlavou vyslal ze strany hráče soupeře na brankáře Lindra. Tomu však vážnější zákrok nedopřál dobře hrající Wozniak a míč ve skluzu odehrál na roh. Uchytil svoji předchozí chybu odčinil výborným pasem na Rezka, který se k míči dostal dřív jak vyběhnuvší brankář a upravil lobem na konečných 3-0.