Béčko remizovalo s Dvorem Králové

10. 10. 2011   |   Redakce
Ve východočeském derby rezerva remizovala s Dvorem Králové 1:1.

V prvním poločase držela mladá sestava votroků domácí na uzdě a pevnou defenzivou nepouštěla soupeře do šancí. Sama byla naopak nebezpečná a ve 33. minutě udeřila z brejkové akce. Velkou zásluhu na gólu měl Krolop, po jehož průniku doklepával do prázdné branky Hofman – 0:1. Dvoráky inkasovaná branka probudila a již za šest minut bylo vyrovnáno. Místo k zakončení si našel Samler a pohotovou ranou překonal mládežnického reprezentanta Koubka – 1:1.

Po přestávce si domácí vytvořili převahu, o vítězství se ale připravili bídnou koncovkou. Skvěle navíc zachytal Koubek, jenž lapil tutové šance Rejlovi, Kilevníkovi, Krulišovi i Gorolovi. V čistě hraném duelu se zrodila remíza.

Velkou zásluhu na remíze měl reprezentační brankář Koubek, který domácímu týmu zlikvidoval minimálně 7 dobrých brankových příležitostí.

Branky: 39. Samler – 33. Krolop. Rozhodčí: Martínek (Jablonec n. N.). ŽK: 1:1. Diváci: 410. Poločas: 1:1.

Sestava FC Hradec Králové B: Koubek – Vlček, Jakub Novák, Kábrt, Malý – Krolop (90. Doležal), Hofman (74. Krátký), Veselka, Kopáč – Novotný, Tichý (71. Dvořák).