Béčko poslední zápas podzimu zvládlo

19. 11. 2011   |   Redakce
Hradečtí fotbalisté se rozloučili s podzimem vítězně, když zvítězili na půdě Ústí nad Orlicí.

Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Hradec Králové B 1:2 (0:2)

Branky: 63. Kukla - 9. Novotný, 16. Ptáček

Sestava FC HK B: Vízek - Vlček, Dvořák J., Kábrt, Krčál - Krolop (70. Doležal), Veselka, Kopáč, Ptáček - Novotný (59. Petřík), Hofman (82. Jukl)

Do posledního podzimního utkání vstoupili hradečtí fotbalisté výborně a již v 16. minutě vedli 2:0 poté, co nejprve Novotný a následně Ptáček využili nedůslednosti domácích obránců.
V dalších minutách mohli mladí votroci vedení navýšit, avšak další příležitosti zůstaly nevyužity. V závěru poločasu začali hrozit i domácí, kteří však své šance nedokázali vyjádřit gólově.

Druhý poločas začal opět aktivní hrou hradeckých, avšak postupem času se, i díky množství standardních situací, dostali pod tlak domácího týmu. V těchto chvílích držel hradecké brankář Vízek. V 63. minutě ale již nestačil na zakončení domácího Kukly z bezprostřední blízkosti. Po snížení na 1:2 otevřeli domácí obranu a vrhnuli všechny síly do útoku. Hradeckým se tak nabízely možnosti chodit do rýchlých protiútoků, které nejdříve Hofman a poté ani Jukl nedokázali proměnit a přidat tak pojišťující branku. Konec zápasu sii hradečtí pohlídali a připsali si důležité vítezství, které bylo sice vydřené, nicméně vzhledem k průběhu utkání zasloužené.
Z posledního utkání podzimní části Divize sk. C vezou hradečtí 3 body a alespoň částečně tak odčinili nešťastnou porážku s Velimí z minulého kola.