B tým s Kolínem bez branek

16. 3. 2009   |   Redakce
V nedělním dopoledni se na umělé trávě Malšovického stadionu představil celek FK Kolín. Utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 0:0.

Výsledek: 0 : 0

Žluté karty: Hradecký, Drapač

Sestava:

HRDINA – DRAPAČ, CHLEBOUN, KOUŘIL, HRADECKÝ – KOUT,

VESELKA, GROH /70. JANOUŠEK/, PETR ČECH /75. JAN ČECH/ –

HUBIČKA, JAN ČECH /75. JOSEF DVOŘÁK/

První utkání v jarní části se hrálo na umělé trávě Všesportovního stadionu. Domácí zahájili velice aktivně, již ve 2. minutě se dostal do šance Jan Čech, který však branku Čižinského netrefil. V 5. minutě se dostal ke střele Groh, střílel však vedle. Ve 14. minutě se dostal ke střele hostující Čapek, Hrdina však s přehledem chytá. V 17. minutě po trestném kopu z hloubi pole a následné střele hlavou Štočka opět chytá Hrdina. V 18. minutě zahrával Jan Čech trestný kop, brankař Čižinský se však překvapit nenechal. Ve 20. minutě zahrával trestný kop Štoček, jeho střelu vykopl z branky domácích Kouřil. 29. minuta, jasná šance domácích, když střelu Groha tak tak vyrazil Čižinský, následnou dorážku dává Petr Čech vedle. V 30. minutě po trestném kopu Jana Čecha střílel hlavou Hubička, hosté odvrátili. V 33. minutě se dostal do jasné šance Štoček, dává však vedle. V 40. minutě domácí výrazně podržel brankař Hrdina, když reflexivně vyrazil střelu hostujícího hráče. V 45. minutě se dostal do šance Groh, v rozhodujícím okamžiku si však míč ukopl a hosté za cenu rohového kopu odvrátili.

Do 2. poločasu vstoupili domácí opět aktivně, již ve 49. minutě míč přiklepl Hubička Petru Čechovi, jeho střelu však brankař hostí vyrazil. Ještě ve 49. minutě zahrávali domácí rohový kop, Čižinskému míč vypadl, nikdo z domácích míč však nedokázal dopravit do sítě.V 51. minutě závar před brankou domácích opět vyřešil Hrdina. V 61. minutě po trestném kopu Jana Čecha střílel těsně vedle hlavou Chleboun. V 70. minutě zahrávali domácí další rohový kop, střelu Kouřila vykopl z prázdné branky hostující Felcman., následnou střelu Jana Čecha zázračně chytil Čižinský.V 85. minutě se dostal ke střele opět Jan Čech, střílí však vedle. V 88. minutě, po centru Kouta dává Hradecký v jasné šanci vedle. V 90. minutě zahrávali domácí ještě rohový kop, nic z něj však nevytěžili.

Slovo trenéra:

"Hosté přijeli značně posilněni o bývalé hráče FC HK Krejcara a Svobodu a o Zdeňku z Týniště n. O., my jsme naopak vsadili na bojovnost a nasazení. V prvním poločase, přestože hra byla vyrovnaná měli lepší šance hosté, dvakrát nás podržel brankař Hrdina, ve 2. poločase jsme měli více ze hry a lepší šance my, dostali jsme soupeře pod tlak, vytvořili jsme si šance, ale branku se nám vstřelit nepodařilo…!!! Nutno ale říct, že se nám hra nedařila podle našich představ, vázla nám kombinace a pokazili jsme velké množství jednoduchých míčů."