V dalším mistrovském utkání zajížděl náš B tým do Chrudimi.

Střelci: VLADYKA, REŠETÁR – ZIERIS

Žluté karty: LUPTOVSKÝ – VESELKA, HUBIČKA

Sestava:

HRDINA – VESELKA, ZIERIS, JANOUŠEK, HRADECKÝ – DVOŘÁK JOSEF, KOUT /79. DRAPAČ/, KREJCAR /46. ČECH PETR/, PACÁK – HAŠLER /46. HUBIČKA/, ČECH JAN

Na podmáčeném hřišti v Chrudimi začali naši hráči aktivně, již ve 2. minutě šel Jan Čech ze strany sám na branku, místo přihrávky dvěma lépe postaveným spoluhráčům však volil střelu, kterou domácí obránci srazili na roh. Rohový kop sehrála nakrátko dvojice Jan Čech - Dvořák, nastřelený míč před branku nedokázal do sítě usměrnit Kout !!! V 5. minutě zahrávali domácí rohový kop, Hrdina míč vyrazil. V 10. minutě nastřelil míč před branku Jan Čech, Hašler v jasné šanci dává hlavou vedle !!! Ve 12. minutě se do jasné šance dostal domácí Vácha, míč z brankové čáry uklidil do bezpečí Veselka. Ve 14. minutě nastřelil další míč před branku domácích Dvořák, na míč však nedosáhl Jan Čech, Hašler, ani Pacák. V 19. minutě poslal do jasné šance Vladyka Váchu, ten ve 100% šanci přestřelil branku Hrdiny. Ve 20. minutě nastřelil tyč domácí Vácha. V těchto fázích zápasu měli domácí velkou převahu, my jsme působili nesmírně pasivně, chybovali jsme v rozehrávce, naše hra byl chaotická. Ve 21. minutě zahrávali domácí další rohový kop, neobsazený Klíma dává hlavou nad !!! Ve 26. minutě zázračně vyrazil míč Hrdina po střele Váchy. Ve 27. minutě sklepl Janoušek prsama!!! míč Váchovi v malém vápně, ten střílí, Hrdina vyráží !!! Ve 31. minutě se individuálně prosadil Vladyka přes Veselku, střílí, Hrdina vyráží na roh. Ve 34. minutě další zázračný zákrok Hrdiny po šanci Zváry !!! Ve 36. minutě nastřelili domácí opět břevno naší branky !!!

Ve 40. minutě jsme se konečně dostali před branku domácích, soupeř odvrátil na rohový kop, který nám však zmařil rozhodčí – faul na brankaře. Ve 45. minutě jsme se ještě dostali do šance, Hašler však dává hlavou vedle.

Do 2. poločasu došlo ke dvěma změnám, odstoupili Hašler a Krejcar, nastoupili Petr Čech a Hubička. Ve 47. minutě měli domácí další šanci, Vácha střílí nad branku. V 58. minutě naše výborná kombinační akce na jejímž konci byla střela Hradeckého, kterou Lankaš s námahou vyrazil na rohový kop. Po rozehraném rohovém kopu se dostal ke střele Jan Čech, Lankaš opět vyráží na roh. V 65. minutě ztratil zbytečně míč Janoušek, poté také zbytečně fauloval Petr Čech a z následného trestného kopu dává krásnou střelou přes zeď Vladyka na 1 : 0 !!! V 67. minutě se k odraženému míči dostal Dvořák, dává těsně vedle !!! V 70. minutě dostáváme druhou branku, kdy Veselka před Rešetárem ustupoval tak dlouho, až ten v pohodě obstřelil Hrdinu – 2 : 0. V 80. minutě vyrazil výborně další trestný kop Vladyky Hrdina !!! V 85. minutě jsme zahrávali rohový kop Petrem Čechem a z následné skrumáže snižuje Zieris na 1 : 2. V 89. minutě nastřelil ještě tyč Vácha

Slovo trenéra:

Přestože jsme v 1. poločase měli velmi dobrou patnáctiminutovku, zbytek poločasu jsme byli pod stálým tlakem, ze kterého jsme se nedokázali vymanit. Soupeř v 1. poločase zahrával 8 rohových kopů, naše hra byla neorganizovaná, pasivní a chaotická. Ve 2. poločase se naše aktivita zvýšila, bohužel po hrubých chybách /Janoušek, Petr Čech, Veselka/ jsme 2 x inkasovali. Snižovali jsme až v samém závěru. Marek Hrdina minimálně ještě 3 góly chytil.