Soupeř dokázal otočit nepříznivý vývoj. Utkání rozhodly standardní situace.

1:2

Branky: 13. Danihelková - 27. Košíková, 35. Košíková z PK, 56. Beránková

FC Hradec Králové: Legerská - Miklová (74. Dostálová), Černá, Novotná, Syrová, Červeňáková (81. Mádlíková), Portychová (74. Chládková), Plzáková (85. Strýhalová), Bulavová, Hýlová (81. Škorpíková), Danihelková,
FK Dukla Praha: Dolejšová - Kantarská, Dudová (24. Zemjánková), Šebrlová (92. Macečková), Adámková - Beránková, Košíková, Dvorská - Pýchová, Hrobská (86. Skálová), Mernyová

V tomto utkání jsme rozhodně nebyli horším týmem.K vidění byla vyrovnaná hra s řadou nepřesností na obouch stranách, kde jsme si vytvořili i více příležitostí ke skórování než soupeř, ale bohužel proměňování byl oříšek.
Ujali jsme se vedení již ve 13'utkání,kdy míč odebrala ve středu hřiště Bulavová stoperce Dudové a po přesné přihrávce a zakončení Danihelkové jsme se mohli radovat 1:0. Do poločasu však dochází k obratu za přispění chybných verdiktů paní rozhodčí,kdy nejdříve nařizuje nesmyslný trestný kop z hranice velkého vápna,kde se soupeř prosazuje střelou k tyči a následně kop pokutový po srážce dvou hostujících hráček "nevídané" 1:2.
Ve druhé půli hráčky bojovaly a snažily se o zvrat utkání. Přichází však 56' utkání, kdy střelu volné Beránkové za hranicí vápna neudržela naše golmanka a Dukla se prosazuje po třetí 1:3. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu a tak střetnutí s hratelným soupeřem odcházíme poraženi.

Roman Flídr, trenér FC HK: O výsledku tohoto utkání rozhodly tři faktory: neproměňování šancí, individuální chyby, špatná rozhodnutí rozhodčí. Jsme teprve na začátku,kdy se soutěž teprve rozjíždí a čeká nás dalších 17 kol, ve kterých se musíme snažit vyvarovat chyb ,které děláme a každý z nás musí na sobě zapracovat a úspěchy se rozhodně dostaví.

Michal Kolomazník, trenér FK Dukla Praha: První branku vstřelil soupeř po naší chybě a následně jsme museli nuceně střídat. Asi právě to holky nabudilo natolik, že jsme soupeře začali přehrávat a skóre, díky dvěma standardním situacím do poločasu otočili. Ve druhé půli jsme chtěli, co nejdříve přidat třetí branku, což se nám povedlo a utkání jsme dohrávali v silném držení míče. Nejvíc mne mrzí, že máme na tak už velké marodce další hráčku. (fkdukla.cz)